NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Phoenix Suns

+23
LeBron
Ol' Dirty Bastard
Legolas
gambino
SrbijaDoTokija
Komsija
4evaStK
andelob
Mr. Striko
sunset rubdown
jocamelo7
Eric Gordon
Michael Jordan 23
Palermo
nellepb
Lawson
Vuk91
Sky
Jumpman
Zola
stiv nash
wlattkouzd
Kevin Durant
27 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Phoenix Suns Empty Phoenix Suns

Fri Nov 02 2012, 00:02
Phoenix Suns Phoenix
Phoenix Suns StatsPhoenix Suns SchedulePhoenix Suns Roster
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Thu Nov 08 2012, 14:10
pobedili smo sarlot...jedva...vau Rolling Eyes

skinuo sam utakmicu,odgledao prvo poluvreme, i izbrisao utakmicu,nemam zivaca cak ni snimak da gledam x)
Vuk91
Vuk91
Posts : 2082
Age : 32
Location : South Central LA
Nemam omiljeni tim

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Sat Nov 10 2012, 00:35
Ja se bojim da ovaj Phoenix ne završi kao Netsi, ili još gore kao Bobcatsi. Makar mislim da je to skoro pa nemoguće, ali sve je u igri.

Oni misle da i dalje mogu ostati konkurenti za playoff bez rebuildinga?! Nash je otišao, on je bio srce momčadi, način na koji je Phoenix igrao. Znači s njegovim odlaskom se treba odmah krenuti na rebuilding i izgraditi novi Phoenix.

Potpisati Scolu? To nije dobar korak, on je igrač za ekipe koje se bore za naslov, a ne za ekipe koje trebaju rebuilding.

Beasley ima talent, ali nema glavu. Njega boli pimpek za suigrače i uzima svoje mid range šuteve kao da je na shooting treningu. Makar mislim da ga Gentry može smiriti i dokazati mu da može biti odličan košarkaš ako će se fokusirati samo na košarku.



Dragić, dobar igrač, ali ugovor od 7-8 miljuna dolara na 4 godine? Nekako mi se čini da je poletio u nebo i phoenix stavlja u krug playoffa? Ne može ih sigurno tamo dogurati.



Nekako mi je ova ekipa Phoenixa totalno zbrkana, totalno gadljiva čim pogledaš roster momčadi, niti jedan, ma ni blizu superstar igrač. Neznam gdje će završiti, ali meni se nikako ne sviđaju bez Nasha. Kao što sam napisao, mozak ekipe, ne samo na terenu nego i izvan njega. Kada je otišao, phoenix je izgubio nešto veliko.

Trebao bi i Marshall više igrati, ima donekle taj stil igre, možda ga može unaprijediti s Gentryem.



Jedina svijetla točka im je Morris, treba ga što više stavljati u igru i razviti ga, možda bi on mogao postati all star i početi lagani rebuilding oko njega.

Sve u svemu, očekujem da će biti među gorim ekipama ove sezone.



A tako su bili gledljivi s Nashom Phoenix Suns 412586
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Sat Nov 10 2012, 00:51
Pa puno toga si u pravu. Pobrkali su loncice. Nagurali su neke komercijala igrace u roster, a bez ikakvog osnova. Ima tu gotivnih ljudi. Neki PO je njima maximum i to ako ga ugrabe. ILI neki ludacki trener uz jedan trejd za super stara.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Sat Nov 10 2012, 00:55
kao bobcatsi..ajde ne preterivati..necemo primirisati playoffu ali nije da nemamo iole normalan tim..scola i dragic su klase od igraca,beasley je odlican kad pre utakmice odluci da ce dobro da odigra,dudley,brown ce bljesnuti s vremena na vreme (brown protiv bobcatsa npr.) Morris i Gortat su standardni kao i prosle sezone..tu je telfair koji ce PONEKAD uraditi nesto dobro na terenu..marshall se fino naigrao u predsezoni i pokazao je..nista odprilike

To nije dobar korak, on je igrač za ekipe koje se bore za naslov, a ne za ekipe koje trebaju rebuilding.

ova recenica nema veze s vezom..ako se radi o odlicnom igracu,kako onda njegovo potpisivanje nije dobar potez ?..ima on mogucnosti za 2-3 dobre sezone ..taman dok se stvari u pustinji malo srede i dovedu u normalu

@Striko

ma kakav PO..SG poziciju fakticki nemamo,dadli je izgubljen od pocetka sezone Phoenix Suns 972191
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Sat Nov 10 2012, 01:08
Shannon Brown je odlican sg...malo vam nisu trebali neki likovi kao Jermaine O'Neal i njemu slicni. Mogao se dovesti jedan solidan igrac kad se vec pustio Nes. Mada Dragic je vrhunska zamjena. Sto se tice PO...zasto da ne, pa bolji ste i od Hornetsa i Portlanda i Rocketsa i Kingsa, pa uz malo srece i od Jazza...sve je moguce. Zapad je ove godine cudan.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Sat Nov 10 2012, 01:10
brown je odlican sg,samo sto je u promeljivijoj formi od dudleya vec 2 godine..nije nam trebao O`Neal pa ni Wes Johnson iako je ogroman talenat..Dragic,Skola i Gortat ce nositi ovaj tim pa dokle..ko zna..necu da pricam o ulasku u PO da ne bi posle pojeo svoje govno ,ako kojim slucajem ne udjemo Very Happy
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Sat Nov 10 2012, 01:46
Mudro zboris. Hahahaha.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Sat Nov 10 2012, 02:06
Problem sa Sunsima je sto nisu ni na nebu ni na zemlji vec duze vrijeme,vjerujem da je Vuk na to mislio.Bez PO,a bez sansi za neki top5 pik.Dobra stvar je sto uprava hoce da potrosi pare i nude se masni ugovori odredjenim igracima.Sto se Johnsona tice,uvijek vrijedi probat sa takvim igracima,posebno ako su bili u cudnovatim sredina kao sto je Minnesota.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Sat Nov 10 2012, 02:21
za johnsona sam to napisao zato sto ono malo minuta sto dobije na terenu provodi kao poslednja opcija u napadu odprilike Don\'t know..nemam nista protiv njega
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Sat Nov 10 2012, 03:21
Igore, šta je ovo, 20-4? Phoenix Suns 890884 A igraju im svi ako sam dobro zapazio...
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Sat Nov 10 2012, 04:19
gde je brown odlican sg ljudi da li ste vi zdravi..
lik zna da skoci i to je to od njegovog reperotara.. jebote ako ne preokrenete najebali ste..
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Sat Nov 10 2012, 12:34
brown drugu utakmicu preko 20..

dragic pokazao da je klasa
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Sat Nov 10 2012, 13:25
http://www.nba.com/suns/video/2012/11/06/campaignadmarshallwmv-2281049

budaletine x)
Vuk91
Vuk91
Posts : 2082
Age : 32
Location : South Central LA
Nemam omiljeni tim

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Sun Nov 11 2012, 21:20
SN10 wrote:kao bobcatsi..ajde ne preterivati..necemo primirisati playoffu ali nije da nemamo iole normalan tim..scola i dragic su klase od igraca,beasley je odlican kad pre utakmice odluci da ce dobro da odigra,dudley,brown ce bljesnuti s vremena na vreme (brown protiv bobcatsa npr.) Morris i Gortat su standardni kao i prosle sezone..tu je telfair koji ce PONEKAD uraditi nesto dobro na terenu..marshall se fino naigrao u predsezoni i pokazao je..nista odprilike

To nije dobar korak, on je igrač za ekipe koje se bore za naslov, a ne za ekipe koje trebaju rebuilding.

ova recenica nema veze s vezom..ako se radi o odlicnom igracu,kako onda njegovo potpisivanje nije dobar potez ?..ima on mogucnosti za 2-3 dobre sezone ..taman dok se stvari u pustinji malo srede i dovedu u normalu




Kako nema veze s vezom? Scola je odličan igrač, ali kada u ekipi imaš mladog i talentiranog igrača na toj poziciji, Scola je zadnje što treba Morrisu za razvoj. A i oni su u fazi ''rebuildinga'' , bar bi trebali biti... Što će ti igrač star preko 30 godina? Pa bolje da se Morris što prije uklopi u sistem i razvije do kraja, ovako će ulaziti sa klupe i igrati 20-ak minuta..


Beasley je talentiran, i dobar igrač bi se moglo reći. Ali čisto sumnjam da može on konstantno odigrati 10 dobrih utakmica, što je do sada i dokazao. A kad on ''dobro odigra'' to je kada mu ulaze oni mid range šutevi, pa tako sakupi 25 poena. Trebao bi puno više koristiti svoj ulaz naprimjer, bio bi 5x efikasniji.



Ali valjda će se nešto poklopiti, barem možemo birati nekog mladog dobrog igrača na draftu. A i Gentry je odličan trener, valjda će nešto iskemijati s njima.
Vuk91
Vuk91
Posts : 2082
Age : 32
Location : South Central LA
Nemam omiljeni tim

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Sun Nov 11 2012, 21:26
Wes Johnson iako je ogroman talenat



Neznam kako gledaš na njegov talent, kada u ovih 3 sezone nije pokazao ni T od talenta...
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Thu Nov 15 2012, 03:49
Igore,sta se desava sa Marshallom?Vidim da ne igra poslednjih 10 dana.Je li povrijedjen?
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Thu Nov 15 2012, 10:02
imao je cini mi se problema sa vec operisanim zglobom...a ionako ne igra nesto previse (fakticki nam je treci plej) pa je gentry odlucio da ne rizikuje nista ozbiljnije
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Mon Nov 19 2012, 19:10
Marcin Gortat voiced frustrations with the Suns in a recent Polish interview.
After the game against the Lakers, Gortat didn't hold back. He said changes with the Suns have been "for worse," and said that both pick and roll and post up opportunities have been taken away. Gortat also revealed that he really misses Steve Nash's ability to create for Gortat in the offense, but that's not exactly groundbreaking news. "Unfortunately, I dont think I'm even an option for (Alvin) Gentry," Gortat said. "He doesn't even take me into consideration."
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Mon Nov 19 2012, 19:11
lepo rekose oni na ispodobruca...pokrenimo kampanju "save marcin from phoenix"
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Thu Nov 22 2012, 13:13
sisaj portlande Phoenix Suns 40911
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Thu Nov 22 2012, 15:56
Jbg znao sam da cemo puknut.Ni Batum,ni Hickson nisu trebali igrat,ali Stotts kreten forsira kao da se borimo za titulu Facepalm
Vuk91
Vuk91
Posts : 2082
Age : 32
Location : South Central LA
Nemam omiljeni tim

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Thu Nov 22 2012, 21:17
Markieff Morris u prvoj postavi!! Ovo bi moglo biti odlično za Morrisa. Odmah je i dokazao da može odlično odigrati.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Thu Nov 22 2012, 21:20
a njegovim ulaskom u prvih 5,na klupu je otisao luis scola koji uz dragica i marcina nosi finiks ove sezone..al ajd..prvi put je lepo odigrao,treba videti da li je to bila sreca ili ce stvarno moci da eksplodira ove sezone
Vuk91
Vuk91
Posts : 2082
Age : 32
Location : South Central LA
Nemam omiljeni tim

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Thu Nov 22 2012, 22:33
Nije bitno oće li sa klupe ili startati, bitno je da dobiva tu minutažu. Morris mi se oduvjek činio kao netko tko obećava.
Sponsored content

Phoenix Suns Empty Re: Phoenix Suns

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum