NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Washington Wizards

+11
LeBron
dr Hofmann
Vuk91
Mr. Striko
4evaStK
wall#2
Jaz
Michael Jordan 23
Kevin Durant
nellepb
Jumpman
15 posters
Go down
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Washington Wizards - Page 2 Empty Re: Washington Wizards

Sat Oct 25 2014, 12:47
Postali su respektabilna ekipa. Nisam ih nesto puno gledao prosle godine. Uhvatio sam samo nekoliko utakmica u plejofu i ne znam sta bih imao toliko da napisem o njima.
Vol igra jako lepo. Sazreva kao igrac i pruzace sve bolje i bolje partije u narednim sezonama. Bice stvarno uzivanje gledati ga, samo da doda jos malo bolji sut. On i Bil su vec sada odlican tandem a bice jos bolji jer su obojica mladi, pogotovo Bil. Nazalost, Bil se povredio i odustvovace jos najmanje mesec dana ali mogu da izguraju pocetak sezone bez njega.
Doveli su Pirsa kao zamenu za Arizu ali nisam siguran koliko on u ovim godinama moze da odmeni ucinak Arize i njegov broj odigranih minuta. Mislim, opet je to Pirs i on uvek moze da ti resi utakmicu ali ne znam koliko je u njemu jos goriva ostalo. Planiraju da ga pristede preko sezone koliko god budu mogli i da ga cuvaju za plejof. Izgleda fizicki jako dobro, i on je drzao neku dijetu tako da je smanjio kilograme i kaze da se jako dobro oseca. Videcemo.
Poljski cekic je jedan od najboljih 10 centara lige i mislim da nastavlja u istom tempu. Prosle godine je propustio samo jednu utakmicu, znaci da se oporavio od one povrede iz Finiksa. Pored njega, tu je i Nene koji je ipak nekonstantniji od Gortata ali je imao zaista jako dobre utakmice. ALi je propustio 30-ak utakmica prosle godine i ja samo cekam da se on raspadne. Nadam se da nece. Zanimljiv je igrac.
Andre Miler je jako dobar rezerbni PG cak i sa ovih 40 godina.
Zanima me sta ce Porter i Glen Rice pokazati. Porter je bio treci pik na draftu. Nadam se da nije jos jedan promasaj.

Izvuci ce verovatno oko 45-50 pobeda i borice se za polufinale istoka ali mislim da ne mogu dalje od toga.
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Washington Wizards - Page 2 Empty Re: Washington Wizards

Sat Oct 25 2014, 17:47
gubitak Arize je preveliki za njih po mom misljenju a i problem je sto nemaju nekog kombo garda da moze i na 3 igrati jer Pirsa moraju cuvati za PO ako misle da idu korak dalje od prosle sezone. Ocekujem neki trejd od njih
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

Washington Wizards - Page 2 Empty Re: Washington Wizards

Wed Feb 18 2015, 10:19


martel vebester... FML Very Happy
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Washington Wizards - Page 2 Empty Re: Washington Wizards

Sun Oct 25 2015, 13:34
Skoro isti sastav samo bez Pirsa,Wall i Beal mogu da doguraju daleko ako budu bili zdravi,u reketu je stari tandem Gortat,Nene a tu su i Oto Porter i Oubre koji ce sigurno dobiti sansu da se pokazu.Nisu nesto mnogo jaki ali i dalje mogu da iznenade.
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Washington Wizards - Page 2 Empty Re: Washington Wizards

Sun Oct 25 2015, 19:09
Washington Wizards - Page 2 Washington_Roster
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Washington Wizards - Page 2 Empty Re: Washington Wizards

Mon Nov 09 2015, 10:22
http://www.sbnation.com/nba/2015/11/8/9691088/bradley-beal-john-wall-wizards-sunday-shootaround
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Washington Wizards - Page 2 Empty Re: Washington Wizards

Thu Mar 01 2018, 13:50
Free Satoransky !
Sponsored content

Washington Wizards - Page 2 Empty Re: Washington Wizards

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum