NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miami Heat

+33
Jumpman
Nele
Ol' Dirty Bastard
gambino
Diouf
4evaStK
Mr. Striko
jocamelo7
Mr.Big Shot
Legolas
West
Lawson
Gilmore
DW3
Corleone
Yoker87
LeBron
Sky
Vinsanity
SN10
Michael Jordan 23
dr Hofmann
Insanity
Vuk91
The Dream
nellepb
SashaPD
wall#2
Mrakar
Dwyane Wade
-the lood-
Kevin Durant
sinisa123
37 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat Empty Miami Heat

Thu Nov 01 2012, 23:41
Miami Heat Miami
Miami Heat StatsMiami Heat ScheduleMiami Heat Roster
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Sun Nov 04 2012, 03:57
ma jel to bog ubo trojku uz faul za pobedu Very Happy
i bosh 40 :O
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Sun Nov 04 2012, 08:23
Kad god ja ne mogu da ustanem desi se ovakva utakmica. Facepalm
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Sun Nov 04 2012, 09:34
Predobra je utakmica bila,opet mi useremo sa sutevima iako je npr. Faried za poluvrijeme imao 16 poena na kraju je imao 22,i umjesto da idemo na njega napad vise Gallo sutira iz svih mogucih pozicija a sut mu bio 3-17 fp fp
I Brewer ko najveci amater ostavlja Allena na sutu samog...fp
SashaPD
SashaPD
Posts : 94
Location : Prijedor
Sacramento Kings

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Sun Nov 04 2012, 12:28
Odbrana u k**cu
Ray se (pre)brzo uklopio Cool
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Sun Nov 04 2012, 13:07
Realno, koja je kradja Rej... Bukvalno ni za sta ga je Majami dobio a covek je LUD.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Sun Nov 04 2012, 16:12
Lawson wrote:Predobra je utakmica bila,opet mi useremo sa sutevima iako je npr. Faried za poluvrijeme imao 16 poena na kraju je imao 22,i umjesto da idemo na njega napad vise Gallo sutira iz svih mogucih pozicija a sut mu bio 3-17 fp fp
I Brewer ko najveci amater ostavlja Allena na sutu samog...fp
da nije pomogao kod probijanja lebrona bio bi faul kos lebrona garantovano. klasicna pick your poison situacija. ne brinite, nagledacete se ove akcije tokom cele sezone Very Happy
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Sun Nov 04 2012, 16:13
Sugar Ray wrote:ne brinite, nagledacete se ove akcije tokom cele sezone Very Happy

Bananaa
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Sun Nov 04 2012, 18:19
Allen je za sada fenomenalan.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Sun Nov 04 2012, 18:24
Sugar Ray wrote:
Lawson wrote:Predobra je utakmica bila,opet mi useremo sa sutevima iako je npr. Faried za poluvrijeme imao 16 poena na kraju je imao 22,i umjesto da idemo na njega napad vise Gallo sutira iz svih mogucih pozicija a sut mu bio 3-17 Miami Heat 873661 Miami Heat 873661
I Brewer ko najveci amater ostavlja Allena na sutu samog...Miami Heat 873661
da nije pomogao kod probijanja lebrona bio bi faul kos lebrona garantovano. klasicna pick your poison situacija. ne brinite, nagledacete se ove akcije tokom cele sezone Miami Heat 343727
Moglo bi biti par situacija...
1.)Faul+kos=3p
2.)Faul bez kosa=2p(max ako pogodi oba)
3.)Kos bez faula=2p
a mi smo ovako primili 4 hebena poena Mad Mad
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Tue Nov 06 2012, 02:47
dugo dugo nisam gledao ovako prelepu kosarku Very Happy bosh je zverina, kako samo lagano puni covek.. calmers vec 8 asistencija, lebronu jedan skok do DD a tek je poluvreme. vejd 13p, rej 3/3 trojke, ma savrseno Very Happy
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Tue Nov 06 2012, 04:05
odlicna odlicna utakmica, pobedili smo skoro 30 razlike a osecam da se niko nije ni oznojio. cak 8 igraca je dalo po bar jednu trojku sto je prosto fascinantno, ne secam se kad sam poslednji put video to i da li sam ikada video to. odbrana je bila odlicna do garbage time-a koji je poceo gotovo sa pocetkom poslednje cetvrtine. mario calmers je izgleda odlucio da malo slusa ljude oko sebe i igra neverovatno za sada. veceras 11 asistencija i samo jedna izgubljena. rej definitivno za sada najozbiljniji kandidat za sestog coveka. vejd kaze da je dosta radio na sutu i za sada se rezultati toga pokazuju.
Yoker87
Yoker87
Posts : 510
Age : 36
Location : Smoke and flyyyyyy
Miami Heat

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Tue Nov 06 2012, 04:32
Ofanzivno su maestralno odigrali, nije ni obrana losa bila. Sledeci mech pravi ispit, nadam se da ce nastaviti ovako sibati trojke. Smile
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Tue Nov 06 2012, 05:37
-Ray Allen eclipsed the 23,000 career points scored mark.
-Chris Bosh reached 700 career blocks.
-James Jones appeared in his 500th career game.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Thu Nov 08 2012, 14:12
Koje gazenje nocas. Gledao sam samo drugo poluvreme pa ne mogu da napisem nesto pametno. Krivo mi je samo sto LeBron nije imao tripl dabl. Presedeo celu cetvrtu, nije bilo potrebe da igra.

Ali najjaca izjava komentatora nocas "Humphries came to play like a man tonight. He had 8 points and 7 rebounds in the first quarter. Then coach Spo put LeBron on Humphries. We haven't heard about him since." Laughing

ON: Da bre, Rasard imao dva kucanja. Ne secam se kada sam zadnji put video da je on usao u reket. XD
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Thu Nov 08 2012, 15:44
eto zaustavismo mozda i najboljeg napadackog centra lige na celih 8 poena.. ja rek'o pre pocetka sezone da cemo kidati sa ovim niskim petorkama i da ce centri protiv nas nece nista uraditi. nece biti ovako svako vece naravno, ali kad se ozbiljno igra odbrana ko juce, to je to.

“Every team is taller than us, but that doesn’t mean bigger than us,” James said. “Height doesn’t mean anything.”
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Thu Nov 08 2012, 20:39
Ne umanjujem ucinak ali Lopez igra ocajno, a i citav tim je bez ideja. Prije su svi napadi isli preko njega ili on makar takne loptu, a sad bukvalno svi se izdrkavaju. Pekovic ga je ubio od igre. Po meni je on mjerilo trenutno u NBA za sve centre. Ko ga on razbije, taj je def.los. Pekman je u odlicnoj formi i jednostavno moras da protiv njega odigras vrhunski.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Thu Nov 08 2012, 20:42
Uspeli su da "odseku" Derona i to je već skoro 80% posla bilo obavljeno. Kad igraš protiv igrača koji može da ti utrpa 30+ poena bez pardona i da u isto vreme učini saigrače 50% boljim, a ti ga svedeš na neki minimum, onda znaš da si odradio pravi posao i da će rezultat sam doći.
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Thu Nov 08 2012, 20:44
Pitanje je hoće li ta niska postava djelovati sa momčadima koje imaju odličan centarski par, kao npr. Lakersi ili Memphis.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Thu Nov 08 2012, 20:53
Prošle godine im nijedna centarska linija nije pravila probleme, ne verujem ni da će ove. Posebno što je sve više undersized centara u ligi.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Thu Nov 08 2012, 20:56
pitanje je naravno ali u tim slucajevima ce lebron i bosh cuvati cetvorke i petice a ne batije i bosh.. mada memfis i slicni timovi sa zapada su mi totalno nebitni jer njih vidimo samo u regularnoj sezoni pa ce jako da me boli uvo ako puknemo i 20 razlike od njih. Very Happy zna se kojeg jedino centra treba da se cuvamo, ostali su svi nebitni.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Thu Nov 08 2012, 21:07
Strax wrote:Uspeli su da "odseku" Derona i to je već skoro 80% posla bilo obavljeno. Kad igraš protiv igrača koji može da ti utrpa 30+ poena bez pardona i da u isto vreme učini saigrače 50% boljim, a ti ga svedeš na neki minimum, onda znaš da si odradio pravi posao i da će rezultat sam doći.
tako nesto i ja vidim...Deron je nekako postao neprecizan i kao da mu hvali snage...
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Thu Nov 08 2012, 21:16
Mr. Striko wrote:
Strax wrote:Uspeli su da "odseku" Derona i to je već skoro 80% posla bilo obavljeno. Kad igraš protiv igrača koji može da ti utrpa 30+ poena bez pardona i da u isto vreme učini saigrače 50% boljim, a ti ga svedeš na neki minimum, onda znaš da si odradio pravi posao i da će rezultat sam doći.
tako nesto i ja vidim...Deron je nekako postao neprecizan i kao da mu hvali snage...

Realno, Majami je najnepoželjniji protivnik za igrače od kojih se očekuje jaka statistika, uz SA. Beše to i Boston, ali do pre 2 godine.

Polke recimo ume da se naloži protiv Majamija i da odigra vrhunski i onda da sve usere protiv Sparsa, onako tradicionalno Ne znam
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Sat Nov 10 2012, 00:00
Dwyane Wade will not play against the Hawks on Friday night in Atlanta due to an illness.
sinisa123
sinisa123
Posts : 517
Location : Banja Luka
Atlanta Hawks

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Sat Nov 10 2012, 01:39
žao mi je. hawksi bi ih dobili i u punom sastavu. Miami Heat 757454
Sponsored content

Miami Heat Empty Re: Miami Heat

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum