NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enes Kanter

+8
SN10
4evaStK
dr Hofmann
Che
Strax
nesogalic
Sky
-the lood-
12 posters
Go down
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Enes Kanter  Empty Enes Kanter

Sat Apr 28 2012, 14:31
Naš 3. pick na draftu, nije se puno pokazao, ali nije imao ni prostora da se pokaže (velika je gužva na visokim pozicijama).Sjajan je rebounder i predstavlja veliku silu pod košem.Njegov najveći problem je taj što izgleda kao da se malo izgubi (uplaši) kad dobije loptu pod košem i onda ga protivnik često sljepi.Ako bi u sljedećoj sezoni dobio više minutaže mogao bi da izraste u odličnog centra.



:*
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Enes Kanter  Empty Re: Enes Kanter

Sat Apr 28 2012, 15:49
imam vrlo visoko mišljenje o njemu, mogao bi biti jako dobar ako bude dobivao minute. Smile
nesogalic
nesogalic
Posts : 314
Location : Slovenija
Utah Jazz

Enes Kanter  Empty Re: Enes Kanter

Sat Apr 28 2012, 16:07
Vi mlađi sigurno ne znate za Roni Sejkalija, Kanter bi mogao imati karijeru poput njega
evo link http://www.basketball-reference.com/players/s/seikaro01.html
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Enes Kanter  Empty Re: Enes Kanter

Sat Apr 28 2012, 16:29
Ko još ne zna za famoznog Ronalda? Very Happy Pogotovo Heatovci.
Inače, dobro poređenje...
Che
Che
Posts : 6497
Age : 33
Location : Izguzvana Svila
San Antonio Spurs
http://www.nhl-serbia.com

Enes Kanter  Empty Re: Enes Kanter

Tue Aug 21 2012, 14:05
Glas razuma...

Tanjević: NBA treneri su glupi
http://www.index.hr/sport/clanak/tanjevic-nba-treneri-su-glupi/632601.aspx

IZBORNIK Turske Bogdan Tanjević, bio je vrlo kritičan prema trenerima u NBA ligi u svom intervjuu uoči kvalifikacijske utakmice za Eurobasket 2013. godine protiv Italije. Krilni-centar Enes Kanter, član NBA kluba Utah Jazz, odbio je pripomoći reprezentaciji Turske što je jako razljutilo Tanjevića, koji je potom otvorio dušu Gazzetti dello Sport.

"Što ne valja s turskom reprezentacijom? Roster je uglavnom isti kao i prethodnih godina, osim što su tu još i neki klinci 1990.-1992. godišta. Kanter? On je veliki talent (20 godina) i definitivno će nam nedostajati. Odlučio je ne odazvati se, ali iskreno mislim da on više treba nas nego mi njega. Nije trenirao s nama posljednje tri godine i smatram da to nije u redu", rekao je Tanjević, pa krenuo "šamarati" NBA.

"Amerika je pravo mjesto za Kantera. Mjesto gdje uopće ne treba koristiti mozak. Prvo zbog trenera koji apsolutno ništa ne razumiju. U NBA ligi postoje tri do četiri trenera koji vrijede i koje se pamti. Svi su ostali glupi, uključujući Tyronea Corbina (trener Utah). Za njega ne želim ni čuti, a kamoli ga nazvati. Htio sam mu pomoći i pokazati njegovim igračima neke stvari s kojima bi postali bolja momčad, ali sada više ne želim. Ne mogu raditi s onima koji ne razumiju ništa. Kanter također. Zaboravio je igrati košarku otkako je otišao u NBA ligu. On je centar, ali je najbolji šuter turske reprezentacije. U Jazzu to ne shvaćaju i guraju ga samo pod koš. Budale", zaključio je Tanjević.

Ne znam dal je skoro bio neko sa kojim se vise slazem.. Hmm
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Enes Kanter  Empty Re: Enes Kanter

Tue Aug 21 2012, 15:26
Najeo se govana samo tako.3-4 dobra trenera Laughing
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Enes Kanter  Empty Re: Enes Kanter

Wed Aug 22 2012, 00:48
Upravo.Ty sigurno spada u lošije trenere, ali opet pretjerao je.Možda da on ode da im pokaže how it's done.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Enes Kanter  Empty Re: Enes Kanter

Thu Apr 02 2015, 13:39
Trevor Booker after Utah beat OKC: "[Enes] did what he does: he got his stats, he didn’t defend, he took an L"

Respekt! Respekt! 

btw ubija od kako je u Oklahomi, 18-11 je ozbiljna statistika, 22 godine lik samo ima, iz igre skoro 60%, bacanja 80....e sad to za odbranu ne znam jer ne gledam ovo govno od ekipe, ali meni se cini da moze da bude bas bas dobar.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Enes Kanter  Empty Re: Enes Kanter

Tue Aug 09 2016, 13:19
http://sports.yahoo.com/news/kanter-disowned-by-family-in-manifestation-of-turkeys-political-strife-053731559.html
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Enes Kanter  Empty Re: Enes Kanter

Tue Aug 09 2016, 13:21
bolest fp
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Enes Kanter  Empty Re: Enes Kanter

Tue Aug 09 2016, 15:58
Stvarne ne znam sta se dogadja u Turskoj i ko se sa kim kolje, tako da ne znam ni da li je Kanter u pravu ili ne sto se tice takvog stava.
Ono sto mene cudi je da jedan mlad covek koji ima milione i igra u NBA ligi moze da bude ovoliko zatrovan politikom.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Enes Kanter  Empty Re: Enes Kanter

Tue Aug 09 2016, 16:03
Upravo. Nije nista novo da politika deli ljude, ali da ovako nesto uradi jednoj porodici i pogotovo coveku u njegovom polozaju, tuzno zaista.
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

Enes Kanter  Empty Re: Enes Kanter

Tue Aug 09 2016, 19:16
Odreknes se deteta zbog lopova i ubice.. a ti sto mislis da je u redu da treba da zaradjuje milione i da cuti dok mu se drzava najverovatnije raspada, a narod strada, treba da ga boli kurac? Da se razumemo, nisam ni nacijoj strani, obe strane mi zvuce kao da isis prica kroz njih
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Enes Kanter  Empty Re: Enes Kanter

Tue Aug 09 2016, 21:33
njega jos nisu ubili? Very Happy
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Enes Kanter  Empty Re: Enes Kanter

Wed Aug 10 2016, 09:30
SrbijaDoTokija wrote:Odreknes se deteta zbog lopova i ubice.. a ti sto mislis da je u redu da treba da zaradjuje milione i da cuti dok mu se drzava najverovatnije raspada, a narod strada, treba da ga boli kurac? Da se razumemo, nisam ni nacijoj strani, obe strane mi zvuce kao da isis prica kroz njih

Nije poenta u tome da treba da cuti, nego da su obe strane toliko zaludjene politikom da im to vise znaci nego najblizi. I ja se sa mojima ne slazem oko politike, pa nece keva da me se odrekne zbog toga. A sto se tice novca, ima ga vise nego svi mi zajedno, nisu ni u kakvoj materijalnoj opasnosti i ne zavise od politicara i njihovih odluka, a ipak su to sebi dozvolili. Ne znam, meni je bas nejasno.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Enes Kanter  Empty Re: Enes Kanter

Fri Jan 27 2017, 08:08
http://www.thescore.com/nba/news/1218238-report-kanter-could-miss-6-8-weeks-with-self-inflicted-forearm-fracture



HAHAHAHAHAHAHAHA jebeni idiot. Laughing Laughing Laughing
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

Enes Kanter  Empty Re: Enes Kanter

Fri Jan 27 2017, 10:18
Glupi tura Very Happy
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Enes Kanter  Empty Re: Enes Kanter

Fri Jan 27 2017, 15:02
E ovo treba umeti  Facepalm Facepalm Facepalm
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Enes Kanter  Empty Re: Enes Kanter

Fri Jan 27 2017, 17:19
ja bi mu uzeo platu za svo vreme neigranja pa nek razmisli
Sponsored content

Enes Kanter  Empty Re: Enes Kanter

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum