NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad

+23
wlattkouzd
wlacky
The Dream
Ћира
Liverpool FC
Michael Jordan 23
Sky
-the lood-
Iguodala
Corleone
Strax
Legolas
SN10
Lawson
4evaStK
jocamelo7
johnny24
Jumpman
Kole
West
Jaz
LeBron
Zola
27 posters
Go down
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad - Page 11 Empty Re: NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad

Tue Jul 03 2012, 22:46
NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad - Page 11 418939
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad - Page 11 Empty Re: NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad

Wed Jul 04 2012, 00:44
Jebo vas ste nasli da dolazite kada ja nisam tu..
Morate doci od 25. jula pa nadalje. Evo voljan sam da vas smestim u rodjeni krevet. Laughing

Enivej, šteta što niste bili, stvarno je bilo super. Upoznah i ja Vlakija i Majdanca valjda, odlicni momci. Smile Bilo bi super bilo da izorganizujemo nesto do kraja leta, a i ako ne izorganizujemo doci cemo Strax i ja barem do BGa a mozda i do Panceva.. A verujem i neko od vas ce ovde. Sve u svemu hvala sto ste dosli, vidimo se. Smile
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad - Page 11 Empty Re: NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad

Wed Jul 04 2012, 04:12
neco ne seri,u 20 do 6 sam poslao lazi poruku da vidim gde ste,posto sam bio u centru tad a o. mi u 6 i 20 poslao pouku da su kuci i da su vas otpratili kuci,iako je rekao da cete u 8 kuci...nemoj molim te Smile
LeBron
LeBron
Posts : 16719
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad - Page 11 Empty Re: NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad

Wed Jul 04 2012, 08:17
Ti meni kazes da ne serem?! Shocked
Znao sam da ce ovako da ispadne. Ne znam samo kako te nije sramota da vise izmisljas ovakve gluposti. Ne moras nikad ni da dodjes, zabole me. Samo, nismo mi toliki idioti da nam stalno prodajes ovakve fore.
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad - Page 11 Empty Re: NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad

Wed Jul 04 2012, 08:36
Drago mi je sto ste se dobro proveli. Krivo mi je sto nisam dosao i ja, zbog druzenja ali i zbog Novog Sada u kom nisam odavno bio. Ja sam za to da sto pre organizujemo nesto ponovo, makar i u BG-u. Nacuo sam da mi u firmi spremaju crnacki raspored smena za avgust, tako da , ono, kao.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad - Page 11 Empty Re: NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad

Wed Jul 04 2012, 09:19

Nemanja LeBron wrote:Ti meni kazes da ne serem?! Shocked
Znao sam da ce ovako da ispadne. Ne znam samo kako te nije sramota da vise izmisljas ovakve gluposti. Ne moras nikad ni da dodjes, zabole me. Samo, nismo mi toliki idioti da nam stalno prodajes ovakve fore.

a gde je pisalo da ja moram doci ?..i sta sam izmislio,reci mi molim te?..dosao sam u ns,pre svega da bi izasao sa burazerom,ipak sam uzeo liku dva sata vremena nakon prijemnog da bi dosao samnom kod vas,posto ne znam sam da se snadjem,racunavsi da makar do pola osam imam fore,lazic ti moze sve to proveriti ako bi i dalje da kenjas Smile
avatar
MitchBitch
Posts : 15
Location : Zagreb
Detroit Pistons

NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad - Page 11 Empty Re: NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad

Wed Jul 04 2012, 10:46
Ćao ekipa
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad - Page 11 Empty Re: NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad

Wed Jul 04 2012, 11:15
Jebes ti okupljanje bez crnogorskog sarma kafa
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad - Page 11 Empty Re: NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad

Wed Jul 04 2012, 11:34
Ne mogu ja nista da proverim stvarno. Mi da se ravnamo po tebi ne mozemo. Ljudi su dosli iz Panceva, Zrenjanina a ti si bio tu negde na 10 minuta i pisao si na forumu kao cekas rucak. Ja samo kazem da nema potrebe da nas zavlacis da ja moram da se cimam svakih 10 minuta na poruke ako neces doci. I na kraju krajeva zasto se nisi udostojio da mi odgovoris predvece kada sam ti poslao poruku da mozemo oko 9 u grad, nisi morao da ides, samo da odgovoris si mogao. No nije bitno, tebi na stetu sto nisi bio sa nama.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad - Page 11 Empty Re: NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad

Wed Jul 04 2012, 11:42
SymphonyX wrote:Jebes ti okupljanje bez crnogorskog sarma NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad - Page 11 263498

upravo. tačno nam je falio nikjov...
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad - Page 11 Empty Re: NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad

Wed Jul 04 2012, 12:51
Lutovac, sledece okupljanje u Sutomoru, opusteno Very Happy
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad - Page 11 Empty Re: NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad

Wed Jul 04 2012, 14:18
Sad cu sve da vas pobanujem! Ok nije dosao, nema problema. Kazes-ne mogu da dodjem i cao. Niti mi pada napamet da se raspravljam zasto nije dosao, niti da advokatisem na jednoj ni na drugoj strani. Bilo je okupljanje, bilo nam je super. Neki su opravdano izostali, neki neopravdano... Bice nas vise sledeci put i cao.
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad - Page 11 Empty Re: NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad

Wed Jul 04 2012, 20:56
Slazem se, nista ja nisam rekao protiv njega, samo ne vidim razlog da obeca da ce doci, mi racunamo na njega i ne pojavi se. To je malo glupo slozices(te) se.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad - Page 11 Empty Re: NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad

Wed Jul 04 2012, 21:06
Slazem se. Nemam nista protiv tvog upisa ali sam se iznervirao zbog prepucavanja i advokatisanja. Nije dosao covek, rekao je da ce doci, to nije korektno ali sada da se svadjam, unistavam temu na koju moze mnogo lepih stvari da se kaze-idiotski je.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad - Page 11 Empty Re: NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad

Fri Jul 06 2012, 16:04
Al mi je zao sto nisam mogao da dodjem Sad ako se bude pravilo opet dok vam ne pocne skola, dolazim 100% pa makar morao i da pljackam nesto za pare Laughing
Che
Che
Posts : 6497
Age : 33
Location : Izguzvana Svila
San Antonio Spurs
http://www.nhl-serbia.com

NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad - Page 11 Empty Re: NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad

Fri Jul 06 2012, 21:24
Cira lici na Marvina sa NHLS.. Mellow
Sponsored content

NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad - Page 11 Empty Re: NBAS Tradicionalno Okupljanje #3 - 3. jul Novi Sad

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum