NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdrav

+2
LeBron
nenad_janjic
6 posters
Go down
nenad_janjic
nenad_janjic
Posts : 6
Chicago Bulls

Pozdrav Empty Pozdrav

Sun Mar 04 2012, 07:41
Zovem se Nenad Janjic,iz Zapadne Srbije sam,navijam za Chicago Bullse,omiljeni igrac mi je Drazen Petrovic,a trenutno u NBA Ligi omiljeni igrac mi je Jeremy Lin.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Pozdrav Empty Re: Pozdrav

Tue Mar 18 2014, 01:01
poz
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Pozdrav Empty Re: Pozdrav

Tue Mar 18 2014, 01:10
cao Nenade
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Pozdrav Empty Re: Pozdrav

Tue Mar 18 2014, 01:51
Drago mi je da si se registrovao. Nenad Janjic. Samo prezime nam govori da je covek iz postene familije koja je iznedrila generacije i generacije ratnika i vojnika. Jos od Kosovskog boja gde je beli orao Nenada hrabro dao zivot pokusavsi da spase Lausa od Turaka(jebo im pas mater).
Poznato je da je sajkatava naseg druga Nenada, cuveni Mihajlo Janjic, vojevao i odolevao Turskoj sili rame uz rame sa Markom Kraljevicem.
Slede generacije i generacije hajduka koje je kuca Janjica iznedrila.
Najpoznatiji su kurajber naseg druga nenada-Djordjije Janjic(kazu ljudi da je tamanio jaganjce jatacima samo tako), ozmikura naskeg Nenada-Mihajlo Janjic(kazu ljudi da je tamanio jaganjce jatacima samo tako), pardjupan naseg druga Nenada-Dzoni Janjic(mati mu je volela americku poeziju sa kraja 15. i pocetka 16. veka). Nikodije-poznatiji kao Dzoni-je bio rasan strelac. Kazu da je mogao da jednu strelu zabode u centar mete a drugu strelu kroz tu vec zabodenu. Ali, zajeba ga rakija. Mnogo je pio. Jedared crko od metila, nisu odvajali prvu litru kod prepeka jebiga. Ali je bio heroj stogod.
Sudepac naseg druga Nenada, Vicentije Janjic-sin Nikodijev nije bio tako hvaljen heroj kao ostatak ove dinastije. Kazu da je saradjivao sa Turcima(jebo im pas mater) i odavao hajduke i njihove jatake samo da mu ne bi silovali porodicu i nabijali eksere pod nokte. Sramota koju je porodica Janjic ipak uspela da opere zahvaljujuci mladjim narastajima.
Ta sramota nas dovodi do sukurdola Nenadovog-Alekse Janjica. Neki su ga zvali i aleksatebra. Slavan heroj. uspeo je da povrati slavu poljuljanom imenu svoje familije. Pobio je buljuke i buljuke Turaka, osim ako nije. Kazu da je terao tursku decicu da jedu slanine. Postoji cak i cuvena pesma o tom podvigu.
Kurlebalo naseg dragog Nenada, Lazar Janjic, je bio veliki ubica Turaka. Sinji Kaurin ga Turci zvase. Veliki covek, 2 metra i 170 kila. Kazu ljudi da je imao buzdovan kao Robert Barateon. Kada se zaukce da ubija bezali su i Srbi i Turci. Ubijao sve kad udari krv uglavu.
Kurdjun naseg Nenada je bio Pavle Janjic, veliki ratnik i veliki pohotnik, ako me razumete. Apetit za zenama nezasit. Jednom je kazu upao u harem sultana Hidajeta i posijao desetoro dece. Sultan je posle jako gnevan bio i naredio je da se poseku glave svim srpskim glavesinama. Taj dogadjaj je bio poznatiji i kao seca knezova.
Askurdjel Nenadov je bio Branislav Janjic. Veliki heroj prvog srpskog ustanka. Jedan od mozgova iza plana prvog ustanka i blizak prijatelj Karadjordja. Drzao je velicanstven govor na Oplencu i probudio je uspavani patriotizam u Srba.
Kurdjel Nenadov, poznati Tirke Janjic(jedan od prvih srpskih fudbalskih majstora) je bio veliki junak sve dok svoju reputaciju nije pogazio. Ubio je Karadjordja(inace prijatelja svog oca) sekirom na spavanju. Posle je podigao crkvu Pokajnicu ali do dana danasnjeg nije mu oprostenu cak ni pored 34 ubijena Turka.
Nenadov navrdeda Gojko nije bio veliki heroj jer je ziveo u relativno mirnom vremenu ali mu se svakako pripisuju zasluge za produzenje loze(i pravljenje par tuceta kopiladu usput).
Nesin cukundeda je takodje ziveo u vreme relativno mirno i nije imao prilike da se dokaze u borbi. Ali je zato podario dosta knjiga srpskom narodu u amanet. Govori se da je bio jedan od prvih srpskih prosvetitelja.
Pradeda Nenadov, Milutin Janjic je Solunac. Preziveo je golgotu Albanije i zivot je polozio za Srbiju. Sa sobom je u grob poveo i desetine austrougara.
Nenadov deda Dragoljub je bio veliki cetnicki vojvoda i pravi srpski sin. Ne zna se tacan broj Njemaca i komunista koji su krkljali zaklani njegovom cetnickom kamom. Posle rata je bio osudjen u montiranom sudjenju i streljan. Ne zna se gde mu je grob.
Nenadov otac, Dzim Janjic je morao da prebegne u Ameriku jer ga je po Jugoslaviji pratio gnev komunista. Tamo je sebi sredio zivot, dobio sina Nenada i kcer Nenadu.
I konacno stizemo do naseg Nenada. Nenad se devedesetih godina vratio u Srbiju da pomogne ovom napacenom narodu. Takav vizionar nije vidjen vekovima. Izuzetno mi je drago sto se registrovao na nas forum mada ne znam cime smo mi tu cast zasluzili.

Bilo kako bilo, DOBRODOSAO NENADE! CAST NAM JE DA JE JEDNA TAKVA LJUDINA KOJA POTICE IZ TAKVE FAMILIJE REGISTROVANA NA NAS FORUM!
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Pozdrav Empty Re: Pozdrav

Tue Mar 18 2014, 09:01
Yey
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Pozdrav Empty Re: Pozdrav

Wed Mar 19 2014, 01:20
Konja jaše Kraljevića Marka
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Pozdrav Empty Re: Pozdrav

Thu Mar 20 2014, 14:58
Ja ne bi' sad da se falim ali meni je majka od Janjica, bez zezanja  awesome 

 Dobro došli Pobratime
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Pozdrav Empty Re: Pozdrav

Thu Mar 20 2014, 15:52
Sponsored content

Pozdrav Empty Re: Pozdrav

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum