NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KK Crvena Zvezda Beograd

+44
Legolas
wall#2
Mr.Big Shot
jocamelo7
tulsa 66ers
Corleone
Stojko
DRose
DJUKAJOCA
AleksaTebra
Bradley
Somi
dovlonja6
Nele
Ernesto
Michael Jordan 23
dikembe
Mr. Striko
-the lood-
4evaStK
Liverpool FC
wlacky
The Dream
Dzoni131
leonida
Jaz
SN10
Durantula T-mac Rose
Sylar
Che
pfc.tomcat
West
LeBron
kiba
ajkula
PavleJ
Jumpman
Lawson
Stary Oskol
Strax
Zola
Kole
Insanity
dr Hofmann
48 posters
Go down
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 40 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Fri Jun 01 2012, 23:17
Kari, igraci i navijaci - hvala vam! Respekt! Respekt! Respekt!
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 40 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Fri Jun 01 2012, 23:39
bojane popovicu i vuce radivojevicu- nemojte molim vas vise
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 40 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Fri Jun 01 2012, 23:42
Nemoj da diras Vuka, molio bih te kafa Ne znam kakav je bio veceras, gledao sam tek poslednjih 4 minuta, ali posle 5 meseci pauze, ovo je sasvim prihvatljiva forma. Igra bas onako kapitenski.

SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 40 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Fri Jun 01 2012, 23:47
prva dva poteza u njegovoj cetvrtini su bila sledeca

-neki pokusaj lob pasa za lesica koji ne bi ni 2 jao minga uhvatila
-zapinjanje sa sutom za 3,sa nekih 9 metara u trenutku kada smo imali +1 ja mislim. Pogodio je jedva prvi obruc

nakon toga je bio u fazonu nit smrdi,nit mirise...za prvo poluvreme ne mogu nista da kazem nisam gledao ali u drugom je bio ..fp
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 40 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Fri Jun 01 2012, 23:49
Evo stigoh i ja iz rata. Uopste nije bilo svejedno biti na utakmici. Pre pocetka su nas gadjali navijaci Radnickog sa rolnama, hemijskim olovkama itd. Sve vreme su provocirali i psovali i gestikulirali. Sajmona su pogodili degenerici od Djavola sa onim sto drzi zastavu sa kojim je jedan debil mahao ceo mec. Usput su i ubacivali stolice na teren pa se tek posle cetvrte stolice dosetio kordon da stane ispod njih pa su se konacno smirili.
Sto se tice ''Delija'' bacali su topovske udare na one Kabaste ili kako vec 3, 4 puta i vec poznato na klupu Radnickog gde je malo stradao Vuksanovic, a navijanje im je bilo sjajno. Ipak, za ono veliki - . Bez ikakvog opravdanja, sta bi organizatorima da ih stave iza klupe Radnickog? Zar nije bilo logicnije da se svi smeste iza klupe Zvezde? I delegacija Zvezde i delije, ne bi bilo problema. Ovako Kragujevcani iznad Zvezde a delije iznad Radnickog...
Bio je i tim menadzer juniora koji je ocigledno umislio da je uhvatio boga za muda pa je sve vreme provocirao ''nas'' deo iza klupe Zvezde. Hvatajuci se za polni organ i simulirao pusenje. Utrcavao je u teren opusteno, ''pricao'' sa sudijama i igracima Zvezde.

Opsti utisak je da smo dosli u pojas gaze. Ljudi koji su dugo uz FMP i Zvezdu kazu da je mnogo lepse putovati u Split nego u Kragujevac.

Sto se tice igre... Ja sam odusevljen karakterom tima. Uzasno smo sutirali u prvom poluvremenu i onda otvaranje sa dve trojke. Tomas, Lazic i SAVA zaluzuju veliki respekt mada i ostali igraci jer su pre svega tim. Pesic je stvarno izvukao maksimum iz ovog tima i svaka mu cast na tome.
Radnicki u 3/4 nije dao kos 5 minuta a Muta nije trazio nijedan time-out. To mi je stvarno nejasno. Sve sto kaze Muta za crnce je u pravu. Vidi se da igraju cisto ''dok smo, da smo''. Bakic je neverovatan, kao i Bircevic. Bircevic mi se stvarno dopada kao igrac. Redovno cuva trojke i odgovara im brzinom a ima i fin sut. Cak nisam primetio da je nesto kosarkaski neinteligentan kako mu se pripisivalo. Optimista sam na dalje. Partizan je favorit samo zbog kontinuiteta koji ima u radu. Zvezda trenutno igra bolje i izostanak Raska ide na ruku Zvezde.
P.S.
Kikanovic je putovao u Kragujevac, kao i Dimic. Sve su cesce uz tim, ni na sta ne aludiram ali mi je simptomaticno.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 40 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Fri Jun 01 2012, 23:59
SN13 wrote:prva dva poteza u njegovoj cetvrtini su bila sledeca

-neki pokusaj lob pasa za lesica koji ne bi ni 2 jao minga uhvatila
-zapinjanje sa sutom za 3,sa nekih 9 metara u trenutku kada smo imali +1 ja mislim. Pogodio je jedva prvi obruc

nakon toga je bio u fazonu nit smrdi,nit mirise...za prvo poluvreme ne mogu nista da kazem nisam gledao ali u drugom je bio ..fp

Jbga, treba izdrzati taj tempo posle 5 meseci neigranja. Njegov povratak izmedju ostalog uopste nije dugo trajao, on je vec u drugoj utakmici igrao 15 minuta, ako se ne varam.
A opet ponavljam, ponasa se bas kapitenski na terenu, sto je u poredjenju sa Covicem, nebo i zemlja. Odlican pristup dresu, grbu... za takve ce uvek biti mesta u Zvezdi.
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 40 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Sat Jun 02 2012, 07:06
Jesam li ja to cuo Kikanovic!
Elmedine srbine!!! Very Happy
Stary Oskol
Stary Oskol
Posts : 1521
Age : 34
Location : Beograd
San Antonio Spurs

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 40 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Sat Jun 02 2012, 11:28
Ne znam kolike su nam sanse da Partizan dobijemo 3 puta nakon 6 uzastopnih poraza ali svi su izgledi da ce biti ona " ko vas jebo godinama jebace vas opet".
To sto Rasko nece igrati nam i nije Bog zna kakva olaksavajuca okolnost.Samo se nadam da ce podrska navijaca biti slicna kao na poslednjoj nasoj utakmici u Pioniru protiv Radnickog.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 40 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Sat Jun 02 2012, 16:54


banana3
Stary Oskol
Stary Oskol
Posts : 1521
Age : 34
Location : Beograd
San Antonio Spurs

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 40 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Sat Jun 02 2012, 20:15
http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kosarka-i-ABA/215501/Veciti-derbi-u-Hali-sportova-finale-plejofa-u-kosarci-mozda-i-u-Zelezniku

3. i 4. nece biti igrane u Pioniru.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 40 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Sat Jun 02 2012, 23:31
Zeleznik podrzava akustiku, bilo bi mnogo zajebano po Partizan tamo Very Happy Sa druge strane, i previse rizicno za incidente.

Arena prevelika, Zeleznik premali, Pionir idealan. Al sad kad je vec takva situacija...
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 40 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Sun Jun 03 2012, 13:32
KK Crvena Zvezda Beograd - Page 40 AudhnwcCIAA4ldY

Tri prsta

Vidimo ih mozda i u Pioniru Smile
Stary Oskol
Stary Oskol
Posts : 1521
Age : 34
Location : Beograd
San Antonio Spurs

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 40 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Mon Jun 04 2012, 22:07
Jbt dogovorili se da ulaz bude samo uz pretplatne karte domacina + 30 karata za gostujuce navijace. Facepalm
Serija se igra kao i u Grckoj ove sezone 1+1+1+1+1.

http://www.mondo.rs/s246909/Sport/Kosarka/MONDO-_Samo_dva_finalna_meca_u_Pioniru.html
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 40 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Mon Jun 04 2012, 22:24
Zvezda je nudila 1000 za 1000, Partizan odbio.
Ja jos jurim sezonsku za sutra, tesko mi ide, svi resili da idu Facepalm
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 40 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Mon Jun 04 2012, 22:44
Ja realno nemam misljenje o odnosu publike na derbijima. Sa jedne strane, impresivno je videti pun Pionir sa 50-50 pristalicama (tako bese u finalnoj seriji 2009., bez ijednog incidenta) i pravu bitku dole na terenu, a sa druge strane, ima li cega lepseg nego kada krcat Pionir navija za Zvezdu i kada je to mozda i jedina sansa da ih dobijemo!? Drugo lice price je sto bi isti scenario bio i kada je Partizan domacin, samo sa njihovim navijacima.

Kako god bilo, prihvaticemo, CIGANI SU U EUFORIJI I IDU PO TITULU! supermen
JA VERUJEM!
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 40 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Mon Jun 04 2012, 22:53
ako bese u finalnoj seriji 2009
A tada nisu dolazile organizovano delije. To su se simpatizeri organizovali sami. Ja jedva cekam i mislim da mozemo do titule Very Happy

-------

http://www.nba-serbia.net/viewtopic.forum?t=2774
Sponsored content

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 40 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum