NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

+31
maroonman89
airvucko
Nele
Stojko
Corleone
Sky
Stary Oskol
wlattkouzd
Mr.Big Shot
Lawson
grozda 3
-the lood-
dr Hofmann
jocamelo7
Che
Sylar
johnny24
West
wlacky
dushan96
SN10
4evaStK
Nba History Fan
Jaz
Big Shot Baby
Jumpman
Kole
Strax
Ћира
LeBron
Zola
35 posters
Go down
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Mon Feb 27 2012, 22:10
Ja vjerujem da postoji talenat, ali on uopšte nije presudan za uspjeh...2% talenat, 98% rad, rad i samo rad.
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Mon Feb 27 2012, 22:18
Moze strax da radi godinama, kada ja dodjem i operem ga u seven up-u.. Laughing

Šalu na stranu, slažem se sa nitkovom uglavnom.. Imao sam ja iskustva na fudbalu takođe da su tako neki idioti i tutumraci otisli u Vojvodinu samo zato sto su uvek bili prvi na treninzima i davali 110% sebe na treninzima.. Ja nazalost nisam takav, nisam neki radnik, ali nisam sad ni neka lenstina, volim sport i fudbal prvenstveno vise nego ista.. basket manje tako da se nisam nikad ni trudio da nacim da ga igram.. Ne znam sad sam se malo zainteresovao, rekao sam vec Straxu da dolazim kod njega da me poducava na leto. Very Happy
Sto se tice Strahinje, znam ga 10 godina i od samih pocetaka, uvek nas je sve lomio i kidao. XD Daj boze da postane igrac ali isto tako sa druge strane je toliko nerealno to.. Prvo, zato sto danas mnogo njih upadaju samo ako ima ko da ih gura, a drugo, kao sto ste vec rekli, koliko god on dobar bio, konkurencija je jaka i tesko se progurati sam kroz toliku guzvu, a trece i škola je problem, tako da i taj rad ne može i pored ogromne volje da bude ne znam koliko intezivan..

Al sam se raspisao sunce ti.. XD
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Mon Feb 27 2012, 22:22
Inspirisah te Laughing znas kako ,salu na stranu ali skola i sport ne mogu zajedno,a ozbiljno i maximalno.Previse vremena iziskuju i jedno i drugo.
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Mon Feb 27 2012, 22:27
Pa upravo to, retki su slučaji kad naiđeš na obrazovanog sportistu.. Very Happy Ne kažem da ih nema, ali retko..
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Mon Feb 27 2012, 22:28
nikjov wrote:ali skola i sport ne mogu zajedno,a ozbiljno i maximalno.Previse vremena iziskuju i jedno i drugo.
istina. mogu skola i sport zajedno ako zelis da postanes igrac u trecoj srpskoj ligi mada verujem da to nikome nije cilj Laughing
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Mon Feb 27 2012, 23:30
nikjov wrote:Strax je u pravu cini mi se.Stvarno su ovi danasnji klinci dobri ,a i treneri su postali ozbiljniji.ALI ...sve je u treningu.Talenat u stvari i ne postoji.U to sam ubijedjen debelo.Samo postoje djeca koje je tatica ucio motorici i djeca ciji tata ne izlazi iz kafane i ne baca joint ili cigaretu iz ruku,te onda kad se dodje na prve treninge i kad djete baci loptu pravo,odmah ga oznace kao talentovanog,a ono drugo (sto mu je tajo po kafana) oznace kao antitalenat.Vjerujte mi da je sve u radu.Sa mnom su trenirali (fudbal) neki totalni promasaji koji su nakon par godina igrali u repki i bili kapiteni C.Zvezde ( B.Boskovic).Momak je bio blago receno s nama u timu preko veze,pa je dao go u nekoj nebitnoj utakmici,pa ode u CZ.Mi smo se smijali ali kada je dosao iduce ljeto iz BG,igrao je kao Maradona.
Svaka cast! To sam ja dugo tvrdio i sve sam sigurniji. Ja imam srecu da mi je prva igracka u zivotu bila lopta i samo me je ona drzala celo detinstvo. Autici, kockice i ostala sranja jako kratko. Tako mi se usadila motorika i bukvalno sam sposoban za svaki sport. Ne postoji sport koji ne mogu da igram neki bolje, neki losije. Lenjost me je dotukla da ne budem profesionalni sportista. Verovatno nikada ne bih uspeo na vrhunskom nivou ali nikada se ne zna. Postoji mnogo igraca kojima su se smejali i omalovazavali ih pa su ih posle gledali uz cips i pivo na TV-u.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Mon Feb 27 2012, 23:52
Slazem se sa ovim sto je rekao Nikjov. Mene je od malena brat od tetke ucio da igram basket koji je 4 godina stariji od mene. Iako nisam imao neke fizicke predispozicije za basket (sad pogotovo ne NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 343727 ) igrao sam ga sasvim dobro i mogao da pobedim bilo koga tada u mom uzrastu jer me je on toliko izforsirao sa treniranjem suta da je to bilo nenormalno. NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 204293 E onda kad sam dosao ovde i poceo da treniram i igram u klubu sve je to postalo dosta drugacije. Jeste da sam prvi put poceo da treniram tada sa mojih 11 godina sto je naravno kasno, ali drzao sam se nekako dve sezone, bio sam jedan od najboljih sutera u toj ligi, ali vec posle te dve godine poceo sam da zaostajem za nekim momcima koji su izuzetno napredovali iz dana u dan i za koje i dan danas znam da treniraju i igraju u prvoj svajcarskoj ligi. Fizicki su bili mnogo nadmocniji od mene i uvideo sam da sem tog suta ne mogu vise da im pariram ni u jednom drugom segmentu igre tako da sam na vreme odustao od toga. NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 343727
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Tue Feb 28 2012, 00:25
Jebo me klip da me jebo, najvise sam ga trazio, a sad bi mi bilo bolje da ga nisam ni video. Od danas sam poceo sa novom tehnikom suta, Brajantovim izbacajem, samo bez izbacivanja nogu napred, nego jednostavan jump shot. Bas sam se malo razocarao kad sam video sut, posto do sad nisam bas imao prilike da vidim sebe na klipu, tj jesam, ali je bio mrak i slabo se videlo.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Tue Feb 28 2012, 00:30
Zar je bitno kako ti izgleda sut dok ulazi? Smile
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Tue Feb 28 2012, 00:35
Koleman wrote:Zar je bitno kako ti izgleda sut dok ulazi? Smile

Da to si dobro rekao. Ma nemam pojma, bas od kad sam video, neki djavo mi je dosao u glavu, jedva sam cekao da pocnu treninzi, posto je bila neka pauza, trener nam nije bio u drzavi a i sala je nesto otisla u kurac od snega, pa su renovirali, i evo danas prvi trening sam pokusao nesto novo. NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 877120 Facepalm
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Tue Feb 28 2012, 00:44
Realno uopste nije bitno kako izgleda sut, bitno da daje efekta. Wink I ne bih ti preporucio da sada odjednom menjas i pokusavas drugacijom tehnikom jer ces se na kraju 90% vratiti na onaj stari koji ti je najvise odgovarao. Very Happy Meni je samo kod tvog suta "cudno" sto nekako izbacujes loptu dosta nisko, mada mozda mi se samo ucinilo jer je iz takvog ugla snimano... NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 703241
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Tue Feb 28 2012, 01:01
jako ti nizak sut i spor izbacaj zato sam te i zalepio lagano par puta na okupljanju. moj iskreni savet. Smile
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Tue Feb 28 2012, 01:04
U pravu je Dacha, mada i ja imam delimicno nizak izbacaj pa se i meni to desava ali jbg, tesko je promeniti tehniku suta tek tako a da pritom bude bolja od prethodne i da tebi licno odgovara... Smile
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Tue Feb 28 2012, 01:07
Da u pravu ste.
Cilj mi je ovako nesto

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Michael_jordan_jumpshot

Znaci da leva ruka, koja je kao "nisan" ostane upravo ovako pravo usmerena, a desna ruka se ispruza do kraja, uzasno mi je tesko, tek sam sad skontao da sam svo vreme sutirao sa 2 ruke, mid range mogu da ubacim, i nemam bas nekih problema, ali sa trojke je bogami gadno Facepalm
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Tue Feb 28 2012, 01:10
Ma kad vec imas tako "skromne" ciljeve onda gledaj bolje odmah ovako nesto Very Happy XD

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Ray-allen
wlattkouzd
wlattkouzd
Posts : 3582
Age : 28
Location : City of Angels
Dallas Mavericks

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Tue Feb 28 2012, 14:19
Ovaj jedan što samnom igra ima tako spor izbačaj, da kad on već šutne, igrač je već na podu XD Inače, nemjenjaj izbačaj, nego povećaj skok. Tj skoči više kad šutiraš. Samim time bi ti se i šut trebao poboljšat.
johnny24
johnny24
Posts : 6581
Age : 28
Location : City of Angels
Los Angeles Clippers

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Tue Feb 28 2012, 14:41
a hteo bih i ja imati izbacaj ko dzordan ali ne ide Laughing
maroonman89
maroonman89
Posts : 883
Age : 34
Location : Pančevo
Nemam omiljeni tim
http://lex2906.deviantart.com/

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Tue Feb 28 2012, 14:43
Dobar naskok je više od pola posla, barem kod mene je tako Wink
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Tue Feb 28 2012, 15:12
Ja pojma nemam o cemu pricate, a udje ponekad. XD
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Tue Feb 28 2012, 20:41
sad sam vidio ovo za Straxa što ste pričali, vrlo smo slični on i ja u igri, ja nisam toliko za napad, najviše poena na utakmici mi je bilo 11, ali u obrani i asistencijama sam kidao. uz to, mogao sam igrati skoro sve pozicije, centra zbog visine, krilo zbog šuta, jedino playa baš nisam mogao, dobro sam vodio loptu ali sam bio dosta spor. izbačaj mi je sličan kao Westbrookov, samo mi je pri šutu ruka niže. u obrani sam često skupljao desetak skokova i jednom prilikom sam imao 7 blokadi, a kada sam sa kadetima igrao, nisam mogao baš skupljati previše jer su svi bili viši i jači od mene, tako da sam dosta asistirao i baš sa kadetima sam dao tih 11 najviše koševa. a koševe nisam baš zabijao zbog toga što nisam bio agresivan, nisam napadao obruč, od nekih 30-40 utakmica koliko sam igrao, pucao bi slobodna svaku 5. utakmicu, a igrao bi jedno 25-30 minuta. sad sam previše lijen da treniram košarku, bolje mi je igrati na igralištu sa nekima svojih godina i starijima. Smile
Nba History Fan
Nba History Fan
Posts : 974
Los Angeles Clippers

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Sun Mar 04 2012, 18:06
Opa, palo je i drugo okupljanje Very Happy Strax nije nesto narastao, ali je napredovao Very Happy Claping1
Iggy9-13
Iggy9-13
Posts : 2031
Age : 30
Location : Zagreb
Phoenix Suns

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Sun Mar 04 2012, 20:29
Pogledao sam video, nekako mi se činilo kao da ste svi bili ukočeni i povučeni. Jel mi se samo čini ili?
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Sun Mar 04 2012, 20:32
Iggy9-13 wrote:Pogledao sam video, nekako mi se činilo kao da ste svi bili ukočeni i povučeni. Jel mi se samo čini ili?
Ma cini ti se brate. Znamo se uglavnom svi vec duze vreme Wink
Iggy9-13
Iggy9-13
Posts : 2031
Age : 30
Location : Zagreb
Phoenix Suns

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Sun Mar 04 2012, 20:34
Jel Dwade(kuzman) onaj s dugom kosom i malo čudnijim izbačajem? Very Happy
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Sun Mar 04 2012, 20:34
Jeste.
Sponsored content

NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo) - Page 34 Empty Re: NBAS okupljanje #2 (16. februar - Pancevo)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum