NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaterpolo

+37
jocamelo7
Jaz
pfc.tomcat
Michael Jordan 23
SN10
Jumpman
Corleone
dr Hofmann
D.Rose25
Strax
Nele
SlobaGrobar
West
Stary Oskol
Kevin Durant
Somi
dovlonja6
Bradley
Stojko
grozda 3
Kad ja podjoh
Sylar
4evaStK
LeBron
ιвяσ
Insanity
kolly 8
Mr.Big Shot
Che
-the lood-
Montenegro
stefan23
Flash
Шек
Kole
Vuk
Ћира
41 posters
Go down
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Tue Apr 30 2013, 20:20
Plasirali smo se na F4 Smile
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Wed May 08 2013, 23:14
Još jedna pobeda i titula.
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Sat Jun 01 2013, 21:24
CRVENA ZVEZDA JE ŠAMPION EVROPE!!!
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Sat Jun 01 2013, 21:30
mozda najnebitniji sport ikada
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Sat Jun 01 2013, 21:46
Aj napuši se malko.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Sat Jun 01 2013, 21:50
West wrote:Sada cemo i mi kao vi u fudbalu: "ono sto smo mi osvojili 2011. vi necete nikad" Vaterpolo - Page 16 343727

pozzzz
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Sat Jun 01 2013, 22:19
Sugar wrote:mozda najnebitniji sport ikada
posle bejzbola Very Happy
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Sun Jun 02 2013, 12:58
jocamelo7 wrote:
Sugar wrote:mozda najnebitniji sport ikada
posle bejzbola Very Happy
Ej Very Happy
pfc.tomcat
pfc.tomcat
Posts : 1205
Age : 41
Location : Niš
Los Angeles Lakers

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Sun Jun 02 2013, 16:33
Nele wrote:CRVENA ZVEZDA JE ŠAMPION EVROPE!!!
Zadnje je vreme došlo... Vaterpolo je kao sport sinoć omirisao ilovaču.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Sun Jun 02 2013, 17:03
pfc.tomcat wrote:
Nele wrote:CRVENA ZVEZDA JE ŠAMPION EVROPE!!!
Zadnje je vreme došlo... Vaterpolo je kao sport sinoć omirisao ilovaču.

hehe
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Sun Jun 02 2013, 18:31
SN10 wrote:
West wrote:Sada cemo i mi kao vi u fudbalu: "ono sto smo mi osvojili 2011. vi necete nikad" Vaterpolo - Page 16 343727

pozzzz
kako si samo srecan sto si iskopao ovaj post. Laughing

sinoc sam navijao za zvezdu najiskrenije... da je srece pa da i u ostalim sportovima ovako dominiramo. Very Happy
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Sun Jun 02 2013, 18:36
West wrote:
SN10 wrote:
West wrote:Sada cemo i mi kao vi u fudbalu: "ono sto smo mi osvojili 2011. vi necete nikad" Vaterpolo - Page 16 343727

pozzzz
kako si samo srecan sto si iskopao ovaj post. Laughing

Dokaz koliko investiranje mesare može da promeni stanje u vaterpolu.

No, svejedno, itekako sam ponosan na momke, Savića, navijače na Banjici, ... za sve što su uradili ove sezone Respekt!
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Sun Jun 02 2013, 20:45
Status druga sa FB: "Vidjecu ja da prodam neku zemlju sto imam da napravim vaterpolo tim.Final four je siguran".
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Sun Jun 02 2013, 20:48
Nemam nista protiv toga da nasi klubovi i repka uzmu sve sto se moze uzeti dok ga ne sklone sa spiska olimpijskih sportova (sto ce mozda vec biti u Brazilu) i dok ne propadne do kraja.
pfc.tomcat
pfc.tomcat
Posts : 1205
Age : 41
Location : Niš
Los Angeles Lakers

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Mon Jun 03 2013, 16:29
Jaz wrote:Nemam nista protiv toga da nasi klubovi i repka uzmu sve sto se moze uzeti dok ga ne sklone sa spiska olimpijskih sportova...
E ja vala imam i zaboli me kome to smeta!

Lako je ovako uzeti trofeje... Država stvori hibrid klub i onda pravnom prevarom ga okiti grbom VK Crvena zvezda, a onda upumpa silu para pa taj hibrid dovede pola reprezentacije... Malo bude to, nego država stvori još jedan hibrid klub i smesti ga u Kragujevac, pa i u njih upumpa pare kako bi mogli da dovedu ono što je preostalo, tj. što ovi nisu već doveli... Pa opet i to malo bude nego se za svaki slučaj jedinom klubu koji je sinonim za vaterpolo u Srbiji zatvore sva finansijska vrata kako ne bi mogao ni da pomisli da dovede nekog od tih prekaljenih igrača, koje je btw sve odreda lansirao u vaterpolo orbitu.

Na to se sve nadoveže bojkot crnogorskih klubova, kurobecanje, pa evo neki dan pišmanjenje gazde Pro Reka, i onda kao kulminacija svega Final 4 u Beogradu, što je opet pre samo par godina bilo nešto nezamislivo.

Jug iz Dubrovnika je realno jača ekipa od BVK CZ i na Final 4 u bilo kojoj drugoj zemlji bi realan odnos bio minimum pet razlike za njih, no nažalost u Beogradu nisu imali ni promil šanse da dobiju.

Sad ćemo videti šta će dalje biti sa novim prvakom Evrope, tj. BVK CZ... Da li će kao i u slučaju VK Partizan pre dve godine biti samo potapšani po ramenu i kud koji mili moji, ili će pošto nemaju školu doživeti sudbinu Bečeja koji je onomad isto tako bio prvak Evrope po političkoj liniji... Ili će pak država iskeširati opet pare kako bi to nacionalno blago od tima ostalo na okupu pa da i dalje uveseljava široke narodne mase... Zadnje je vreme došlo, daj narodu 'leba i igara... Ili ti u slučaju naše države samo igara.

West wrote:sinoc sam navijao za zvezdu najiskrenije... da je srece pa da i u ostalim sportovima ovako dominiramo. Vaterpolo - Page 16 343727
Gledao sam Bajern-Štutgart i uhvatio sam samo poslednju četvrtinu.. A navijao sam za Jug, ipak su kao klub iznedrili neke od najvećih igrača ovog sporta, nije u pitanju hibrid poput BVK CZ.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Mon Jun 03 2013, 16:52
Puce me emocija sad. A mozda i ne. Sve se vrti oko para, a to nije od ove sezone tako. I ne samo u ovom sportu, toga si sasvim sigurno svestan. I mogao si slobodno da kvoutujes i ostatak mog posta, jer u dobroj meri objasnjava taj prvi deo. Jer kad propadne vaterpolo propada jako veliki deo naseg sporta, i ne znam cemu cemo onda imati vise da se radujemo.
pfc.tomcat
pfc.tomcat
Posts : 1205
Age : 41
Location : Niš
Los Angeles Lakers

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Mon Jun 03 2013, 17:02
Kad je Partizan pre dve godine osvojio titulu isto tako nije imao para... Stvarali su pet godina ekipu i svoj trud i muku naplatili tako što su u finalu usred Italije razbucali na proste faktore preskupi Pro Reko... Trijumf Davida protiv Golijata, trijumf sporta.

Da je BVK CZ bez obzira što je hibrid uzela istu matricu, okupili talentovane klince, kalili ih par godina, pa onda svoju muku i trud naplatili nekim takvim trijumfom onda im niko ne bi mogao prigovoriti ni reč, ovako je ovo samo trijumf napravde, a sporta ni za lek.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Mon Jun 03 2013, 17:12
I to se desi jednom u sto godina, i svaka cast Partizanu i za basket, vaterpolo i za druge sportove, posto daleko vise talenata proizvodi i ulaze u njih od Zvezde, ali meni je lepo kad bilo koji nas klub uzme bitnu titulu ili dogura daleko u nekom vecem takmicenju. Kako i zasto se to desilo, to je vec za nesto duze diskusije od kojih nema vajde, barem ako si iz Srbije. A ta Srbija nestaje i nestaje sve vise sa svih mapa, sto sportskih sto drugih.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Mon Jun 03 2013, 19:14
pfc.tomcat wrote:Jug iz Dubrovnika je realno jača ekipa od BVK CZ i na Final 4 u bilo kojoj drugoj zemlji bi realan odnos bio minimum pet razlike za njih, no nažalost u Beogradu nisu imali ni promil šanse da dobiju.

Donekle si bio u pravu tokom upisa, ali brate, sa tobom nije zdravo raspravljati na temu Zvezde i Partizana.

Ovo boldovano je u najmanju ruku... legendarno.
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Mon Jun 03 2013, 19:34
Što bi se mučili i čekali mlade igrače kad možemo ovako eheheheheheheheh
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Mon Jun 03 2013, 19:40
Laughing Laughing Laughing
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Mon Jun 03 2013, 19:48
boles'
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Mon Jun 03 2013, 20:09
Nele wrote:Što bi se mučili i čekali mlade igrače kad možemo ovako eheheheheheheheh

Laughing Srbija!
pfc.tomcat
pfc.tomcat
Posts : 1205
Age : 41
Location : Niš
Los Angeles Lakers

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Mon Jun 03 2013, 21:46
J-Crossover wrote:
pfc.tomcat wrote:Jug iz Dubrovnika je realno jača ekipa od BVK CZ i na Final 4 u bilo kojoj drugoj zemlji bi realan odnos bio minimum pet razlike za njih, no nažalost u Beogradu nisu imali ni promil šanse da dobiju.

Donekle si bio u pravu tokom upisa, ali brate, sa tobom nije zdravo raspravljati na temu Zvezde i Partizana.

Ovo boldovano je u najmanju ruku... legendarno.
Okej, ovo "nažalost" je verovatno višak i više je posledica toga što sam pisao i editovao u hodu... Mada ja ne krijem da sam navijao za Jug.

A ako sa kim možeš zdravo da polemišeš o svemu živom onda sam to ja... Krivo sedni, pravo progovori, šta od ovog što sam ja napred napisao nije istina?

Nele wrote:Što bi se mučili i čekali mlade igrače kad možemo ovako eheheheheheheheh
Da, to je taj rezon, ništa muka, ništa rad, samo nagotovo... Zbog toga smo i tu gde jesmo.

Ne bi valjalo da si takav i sa ribama i da se vodiš tom mantrom "što bi se mučio, tatko će me ženi" Vaterpolo - Page 16 743851
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Fri Aug 02 2013, 00:22
Vaterpolo - Page 16 554872_467658779997234_1616595523_n
Sponsored content

Vaterpolo - Page 16 Empty Re: Vaterpolo

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum