NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seattle Supersonics

+42
Jaz
4evaStK
Mr.Big Shot
Jumpman
dr Hofmann
Vuk91
Legolas
Gogsii
Mrakar
Dzoni131
West
nellepb
LeBron
wlattkouzd
Insanity
Strax
jocamelo7
Novarac23
jabbawockeez
extremer
airvucko
simkeeks
Loqo
Nele
Iggy9-13
LeonDeb
Knofler
Jocinetu
MiloJJica
PETROforever
Iguodala
Bradley
Jack Dempsey
TheBigTrio147
Lawson
4 8 15 16 23 42
johnny24
-the lood-
Stary Oskol
Kole
Zola
SN10
46 posters
Go down
Bradley
Bradley
Posts : 2445
Location : Kartonska kutija, ''Karton naselje''
Boston Celtics

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Sun Jan 15 2012, 14:36


Ima ceo snimak i na youtube-u, ako nekom sporo ide download Wink
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Mon Jan 16 2012, 02:51
Setio sam se da mi je mozda prvi susret sa NBA ligom bio kada mi je brat poklonio jedan poster na kome su bili neki crnci. Siguran sam da su u pitanju bili kosarkasi Seattle-a, a vrlo je moguce da su na posteru bili Kemp i Payton.

Skoro sam poceo da mrzim taj tim zato sto nikako, ali nikako ne mogu da ih pobedim u igrici 2k12 sa Pippenom. walldzomba Very Happy
Vuk91
Vuk91
Posts : 2082
Age : 32
Location : South Central LA
Nemam omiljeni tim

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Mon Jan 16 2012, 11:37
Seattle Supersonics - Page 2 394177

Ovaj mu je dres najljepše stajao
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Mon Feb 20 2012, 15:34
Speaking of the Pacific Northwest, some people I talked to up here with ties to Seattle are very optimistic about the arena proposal touted by investor Christopher Hansen. "Getting a team is the easy part," one spy told me, with the Hornets, Kings and Bobcats the most likely eventual NBA tenants and several NHL franchises also in limbo (the idea would be to have a team in each sport filling the same building).

The Kings are the most likely immediate candidate, as their future in Sacramento will be determined in the next several weeks. Although everyone's rooting for Sacto to keep a team it has supported incredibly well, it could easily be packed up for a move to KeyArena -- which, though a dump, is a modern marvel compared with Arco Arena. New Orleans remains intriguing, although the league's motives with that team remain unclear; it's possible it will exhaust every possible alternative in the hunt for local buyers before signing off on a Seattle relocation.

Which takes us to the Bobcats. Charlotte is the most interesting name to me. The city's agreement with the team specifies damages the team must pay to break its lease -- about $100-150 million, depending on what year -- and ordinarily that would end the discussion. But the team's financial situation is so spectacularly bad that some think it might be better off paying that gargantuan sum just to get out.

All we know for sure is that any Seattle move would be rife with irony. The league's seven-man relocation committee is headed by Oklahoma City owner Clay Bennett ... the same Clay Bennett who is arguably the most hated man in Seattle after smuggling the Sonics out to the plains nearly four years ago.

fuck hornets or kings Peskir
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Mon Feb 20 2012, 22:48
Sjebite Kingse, pa ću sve da vas sjebem! Glare Jel vam jasno!? Glare
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Mon Feb 20 2012, 23:00
Samo jedna stvar mi nije jasna,supersonicsi su igrali u nasoj diviziji(NW),sad ako upadnu umjesto nekog tima gore navedenog idu u njihovu diviziju...zar nema neki pravilnik za timove i divizije...jer npr. ako upadnu umjesto bobcatsa oni trebaju da igraju u istocnoj konf.?? to mi nikako nije jasno :S :S (tim sa zapada,da igra istocnu konf....)
Iguodala
Iguodala
Posts : 692
Age : 31
Location : Kladovo
Denver Nuggets

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Mon Feb 20 2012, 23:06
Upravu si. Ni meni tu nista nije jasno. Samo komplikuju.
wlattkouzd
wlattkouzd
Posts : 3582
Age : 28
Location : City of Angels
Dallas Mavericks

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Mon Feb 20 2012, 23:09
Pa ubacit će drugi tim u tu konfereniju. Vjerojatno. Sve će ih pomaknut.. Ja mislim da bi tako trebalo bit..
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Mon Feb 20 2012, 23:12
Pa ako upadnu umjesto bobcatsa,na istoku ostaje 14 timova na zapadu 16,da bi bilo 15-15 opet mora jedan sa zapada na istok :O
mozda Bobcatsi->Seattle
Kings->Istok
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Tue Feb 21 2012, 01:01
Sad sam bas odgledao ovaj dokumentarac o Sonicsima "Requiem for a Team". Posle ovoga mi je sve jos mnogo tuznije sto se to desilo bas sa Supersonicsima... Sad

Inace nesto mi nije jasno, pri samom kraju filma pise:

"As part of the settlement, Mayor Nickels agreed to a "shared history" with the Oklahoma franchise."

"Clay Bennett now owns all Sonics championship banners, retired jerseys and the 1979 championship trophy."

"Even if Seattle gets a new team, Oklahoma City retains the right to refer to the Sonics' history as their own."

Ako je u tom nekom dogovoru "shared history" kako onda samo Oklahoma ima pravo na istoriju Sonicsa kao svoju? Ili to vazi samo do trenutka kada bi Seattle eventualno dobio novi tim? Seattle Supersonics - Page 2 935541
nellepb
nellepb
Posts : 635
Age : 34
Location : Priboj
Memphis Grizzlies

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Tue Feb 21 2012, 01:17
Ja bi voleo da se vrate ali umesto NOH nemoj te umesto Kingsa jbg Smile jbg ali nesto gledam NO je sjeban onda uraganom pa ne znam da li ce im to uzeti oni imaju super NFL tim Smile a onako nemaju vlasnika!!!
PETROforever
PETROforever
Posts : 164
Age : 39
Location : Dalmacija, Croatia
Los Angeles Lakers

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Tue Feb 21 2012, 04:51
haha, svaka cast za temu Seattle Supersonics - Page 2 757454 da jesam ih gotivio? to mi je bila najdraza momcad 90ih... eh da... vidite, postajem dinosaur, sjecam se da sam pratio Sonicse i skupljao sličice od Kempa i Paytona jos u dane prije finala sa Bullsima 1996 i poslije...jos tamo 1994,95 itd... Jesus... kako vrijeme prolazi al ok sta se moze haha. Inace su se tada uvijek djeca tukla za sličicu od Paytona ili Kempa haha... odma poslije Jordana, Kemp je tad bio pojam...a tu negdi i Penny i Shaq sa Orlandom.

Za mene ce uvijek ali doslovno uvijek, jedna od najdrazih NBA slika biti KEMP i PAYTON u dresu Sonicsa iz 90ih... zauvijek cu pamtiti sto su mi kao osnovnoskolcu tada 4,5,6,7-i osnovne znacili, ne samo meni, nego svima...Bila su to nekad drugacija vremena... u ta vremena su djeca znala nabrojati (cak i ona djeca koja uopce ne bi pratili nesto NBA) po tri igraca iz svake momcadi.

U tu cast, napravih jedan mix za Kempa iz dana te moje najdrazi momcadi nekad, jer da oni postoje danas jos, ne bi mi ovo Indiana stajalo kao najdraza momcad Seattle Supersonics - Page 2 757454



Tad je bilo neke veće "misticnosti" u zraku glede svega ovoga, danas je ova tehnologija uzela sve to, al ok, ne slusajte trabunjanja jednog nostalgicara Seattle Supersonics - Page 2 972191 Danas je kosarka vrhunska kao i onda, ali s puno manje "misticnosti" Very Happy
nellepb
nellepb
Posts : 635
Age : 34
Location : Priboj
Memphis Grizzlies

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Tue Feb 21 2012, 10:57
e PETRO...ja sam primetio tebe na youtubu Smile tj one video o Drazanu i tako tu jeli to sve tvoje ili ?A drago mi je kada vidim da ima na ovome forumu ljudi iz cele bivse JUGE jbg ovako se bolje prati NBA kada nas ima vise!!!
MiloJJica
MiloJJica
Posts : 7
Location : Beograd
Los Angeles Lakers

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Tue Feb 21 2012, 17:21
PETROforever wrote:Tad je bilo neke veće "misticnosti" u zraku glede
svega ovoga, danas je ova tehnologija uzela sve to, al ok, ne slusajte
trabunjanja jednog nostalgicara Seattle Supersonics - Page 2 972191 Danas je kosarka vrhunska kao i onda, ali s puno manje "misticnosti" Seattle Supersonics - Page 2 343727
Danas su prebudzeni, iz teretane na teren! Seattle Supersonics - Page 2 343727

Seljak wrote:centar potapenko Seattle Supersonics - Page 2 204293
Seattle Supersonics - Page 2 315840 Seattle Supersonics - Page 2 315840 Seattle Supersonics - Page 2 315840 Potapenko za predsednika! Seattle Supersonics - Page 2 92235
PETROforever
PETROforever
Posts : 164
Age : 39
Location : Dalmacija, Croatia
Los Angeles Lakers

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Tue Feb 21 2012, 20:26
nellepb wrote:e PETRO...ja sam primetio tebe na youtubu Seattle Supersonics - Page 2 757454 tj one video o Drazanu i tako tu jeli to sve tvoje ili ?A drago mi je kada vidim da ima na ovome forumu ljudi iz cele bivse JUGE jbg ovako se bolje prati NBA kada nas ima vise!!!

Jest, sve moje Smile THX Seattle Supersonics - Page 2 343727
PETROforever
PETROforever
Posts : 164
Age : 39
Location : Dalmacija, Croatia
Los Angeles Lakers

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Tue Feb 21 2012, 20:27
MiloJJica wrote:
Danas su prebudzeni, iz teretane na teren! Seattle Supersonics - Page 2 343727

Zato ja kazem da cu uvijek više podupirati Duranta kao zvijezdu vodilju lige u budućnosti, jer kad pomislim da Kobe stari i da bi to trebao biti definitivno LeBron kao jedini ubrzo, nabije mi to osjecaj tjeskobe.
Prince
Prince
Posts : 16
Location : Belgrade
Nemam omiljeni tim

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Thu Feb 23 2012, 12:21
Petro, slazem sa tobom u potpunosti. Tacno se kapira generacija izgleda. Smile

To je tacno taj period osnovne skole koji si pominjao. Tad sam gotivio Penny-ja najvise, uz Shaq-a na istoku, dakle Magic i Payton i Kemp tandem na zapadu, tj. Sonics-e. Orlando mi je posle Penny-a ostao samo simpatican tim koji sam nekada pratio, ali za Sonics-e sam kao i ti, ako se vrate, ovo gde je Warriors logo sada, lako prelazi u Sonics.

Istina je i to sto kazes za to da su u to vreme svi znali da nabroje po tri igraca. Secam se kada je celo odeljenje (muski deo bar Smile ) pricao o NBA-u. Danas je nekako tesko naci ljude koji prate, da li znog NBA ili sto su sada svi zauzeti necim drugim, nebitno, ali tesko je da se ne oseti nostalgija. Smile
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Thu Feb 23 2012, 12:34
Slažem se, mada i to zavisi od okruženja... U osnovnoj sam krpio one sa kojima bi pričao o NBA, ali ih je bilo... sada u odeljenju od 18 muških osoba, sa jednim ipo čovekom mogu iole kvalitetno da popričam o NBA, još par njih koji pasivno isprate po koje dešavanje i ostali duduci. No, nebitno, nije sve u NBA i sportu XD

Ali recimo na treningu se uvek provuče neka tema u vezi NBA, ako ne to, onda kladionica ili fudbal... ili trabunjanje o huliganima Glare
Jocinetu
Jocinetu
Posts : 39
Age : 41
Location : Temerin
Los Angeles Lakers

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Sat Feb 25 2012, 17:02
Shawn Kemp!!!! THE REIGNMAN!!!! Tandem Payton-Kemp je jedan od najuzbudljivijih tandema ikada!

The author of this message was banned from the forum - See the message

Prince
Prince
Posts : 16
Location : Belgrade
Nemam omiljeni tim

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Mon Mar 12 2012, 22:57
Sonics-i dele istoriju sa Thunder-om.
avatar
LeonDeb
Posts : 310
Age : 27
Location : Osijek
Oklahoma City Thunder

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Fri Mar 23 2012, 17:40
Shaq je jednom rekao da ako ikad sin pita o oklahoma city thunderima,da ce mu on reci da on nezna da uopce postoji takva momcad,sjebo si se shaq i stalno seres,thunderi ce slijedecih 10god ako Bog da vladati ligom i nakon toga...
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Fri Mar 23 2012, 17:50
nisam znao da je to shaq rekao, ako je istina, jos vise ga postujem od ovog trenutka Very Happy legenda!
avatar
LeonDeb
Posts : 310
Age : 27
Location : Osijek
Oklahoma City Thunder

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Fri Mar 23 2012, 17:58
A reko je bio,bas to ljeto kad se to sve dogadjalo,ma neznam,sam serenda,nista posteno nekaze kao i barkley
Iguodala
Iguodala
Posts : 692
Age : 31
Location : Kladovo
Denver Nuggets

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Fri Mar 23 2012, 20:48
Pa po meni bi mnogo bolje bilo da su tu Supersonicsi umesto Thundera.
Sponsored content

Seattle Supersonics - Page 2 Empty Re: Seattle Supersonics

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum