NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najbolji centar?

+37
Jaz
kudeka
Mr.Big Shot
LeBron
Jumpman
Lebron#6
Bradley
Avokado
LeonDeb
Iggy9-13
Knofler
Jocinetu
airvucko
johnny24
Vuk91
Mr. Striko
Mrakar
Legolas
PETROforever
Sky
wlacky
Flash
4evaStK
-the lood-
wanta23
SN10
ljebac
Vuk
Tracy McGrady
Шек
Nele
Kole
stefan23
Ћира
SlobaGrobar
Zola
Strax
41 posters
Go down
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Sat Apr 07 2012, 10:58
Iggy9-13 wrote:Horford po meni nije centar i nikada ga nisam uspoređivao sa centrima.

istina, ali od početka karijere je igrao na centru, i od sredine prošle sezone je Jason Collins startao nekih 30-ak utakmica i tada je Horford krenuo igrati na PF-u.

The author of this message was banned from the forum - See the message

airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Sat Apr 07 2012, 13:15
Nemanja LeBron wrote:Pricajte vi sta hocete za Hauarda, Bajnama, Kazinsa i ostale...
Po mom misljenju JJ Hixon je najbolji centar u ligi. To ce sada u Memfisu i dokazati.

Mislis POrtlandu? Smile

Sve je ok i Howard i Bajnam...ali imati Cendlera u ekipi uparenog sa nekom pristojnom cetvorkom je po meni dobitna kombinacija...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Sat Apr 07 2012, 13:17
Chandler je precenjen. Svaki centar izdomonira Majami, za njega se samo lepo uklopilo da je u pitanju bilo NBA finale, pa je dobio veliku paznju.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Sat Apr 07 2012, 13:23
Chandler je precenjen u smislu sto ga dosta ljudi ubraja u top 3 centra u ligi...ali nije los centar nikako
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Sat Apr 07 2012, 13:33
Nisam rekao da je los. Verovatno sam nostalgican, jer mi nedostaju vremena kad su centri bili glavne napadacke opcije u timovima, a ne bezglavi radnici kao danas. Nema ih sada mnogo takvih... Bynum, Monroe, ne znam ni ja vise, mrzi me da razmisljam ko jos. Very Happy

The author of this message was banned from the forum - See the message

Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Sat Apr 07 2012, 14:24
SN13 wrote:Chandler je precenjen u smislu sto ga dosta ljudi ubraja u top 3 centra u ligi...ali nije los centar nikako

Chandler je pomeo Howarda u oba njihova međusobna susreta (mislim da ih nije bilo više od 2?) Smile To što je u napadu odsečen je druga priča, svakako da nije jedini sa tim problemom.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Sat Apr 07 2012, 14:32
Bajnam je trenutno najbolji ofanzivni centar u NBA-u, a allaround Howard, za sad, kazem za sad posto Bajnam igra impresivno, i jako lako moze da se desi da vec naredne sezone kazem da je Bajnam najbolji.
Roj Hibert mi se takodje jako svidja....Bice i od njega nesto.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Sat Apr 07 2012, 14:35
Strax wrote:
SN13 wrote:Chandler je precenjen u smislu sto ga dosta ljudi ubraja u top 3 centra u ligi...ali nije los centar nikako

Chandler je pomeo Howarda u oba njihova međusobna susreta (mislim da ih nije bilo više od 2?) Najbolji centar? - Page 5 757454 To što je u napadu odsečen je druga priča, svakako da nije jedini sa tim problemom.

ako po tome idemo,cendler je pojeo i bajnama u njihovim susretima (koliko ih je vec bilo),ne ?...i onda dodjes logikom do toga da je tajson najbolji centar u ligi awesome XD
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Sat Apr 07 2012, 14:37
Pa nije najbolji, daleko od toga, pogotovo ne posle svih živaca koje mi je "isklimao" XD Počeo je dosta loše u Niksima, ali je onda upao nekako u fazon i najbitnije je od svega da nikada nismo hendikepirani pod košem kada igramo protiv Howarda, Bynuma i sličnih... to što nemamo adekvatnu zamenu za njega je druga stvar.
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Sat Apr 07 2012, 15:31
Gotivan mi je i Brook Lopez i mislim da je igrao ove sezone da bi bila druga prica sa NJ-em...zadnje 2 tekme jedna od 30p i jedna od 38p pre povrede,steta sto ga je ukenjalo tolko.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Sat Apr 07 2012, 15:47
airvucko wrote:
Nemanja LeBron wrote:Pricajte vi sta hocete za Hauarda, Bajnama, Kazinsa i ostale...
Po mom misljenju JJ Hixon je najbolji centar u ligi. To ce sada u Memfisu i dokazati.

Mislis POrtlandu? Smile

Nemas ti pojma o zivotu. Najbolji centar? - Page 5 609485
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Sat Apr 07 2012, 19:25
airvucko wrote:Gotivan mi je i Brook Lopez i mislim da je igrao ove sezone da bi bila druga prica sa NJ-em...zadnje 2 tekme jedna od 30p i jedna od 38p pre povrede,steta sto ga je ukenjalo tolko.

da, on je jako dobar, ali šteta što su mu skakačke sposobnosti klinca od 120 cm.
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Sat Apr 07 2012, 23:14
Nemanja LeBron wrote:
airvucko wrote:
Nemanja LeBron wrote:Pricajte vi sta hocete za Hauarda, Bajnama, Kazinsa i ostale...
Po mom misljenju JJ Hixon je najbolji centar u ligi. To ce sada u Memfisu i dokazati.

Mislis POrtlandu? Smile

Nemas ti pojma o zivotu. Najbolji centar? - Page 5 609485

Uputi me
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Sat Apr 07 2012, 23:19
rule #1 : be a bandwagon Najbolji centar? - Page 5 609485
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Sat Apr 07 2012, 23:30
airvucko wrote:
Nemanja LeBron wrote:
airvucko wrote:
Nemanja LeBron wrote:Pricajte vi sta hocete za Hauarda, Bajnama, Kazinsa i ostale...
Po mom misljenju JJ Hixon je najbolji centar u ligi. To ce sada u Memfisu i dokazati.

Mislis POrtlandu? Smile

Nemas ti pojma o zivotu. Najbolji centar? - Page 5 609485

Uputi me

Joj bre... Sprdao sam se. Laughing
HiXon, centar, Memfis... Very Happy
Bradley
Bradley
Posts : 2445
Location : Kartonska kutija, ''Karton naselje''
Boston Celtics

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Sun Apr 08 2012, 02:28
Greg Stiemsma.
Lebron#6
Lebron#6
Posts : 73
Age : 32
Miami Heat

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Tue Apr 17 2012, 00:12
Howard je najdominantniji,ali da Oden nema problema sa povredama,ko zna sta bi bilo Smile
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Tue Aug 20 2013, 11:44
Najbolji centar? - Page 5 1149066_471177382989710_1996793981_n

Ko je za vas najbolji? I sta odlucuje? Tehnika Hakeema, snaga Shaqa, statistika Wilta, prstenje Russella, nepostojeca odbrana protiv sky hooka Kareema, atleticnost Robinsona, odbrana Ewinga ili prosto nadimak Mr. Basketball?
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Tue Aug 20 2013, 11:46
hakeem je imao sve a i vise od toga Najbolji centar? - Page 5 536696734
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Tue Aug 20 2013, 12:59
Uf, tesko pitanje.
Vidim da na slici pise "Best 5 centers" pa cu navesti petoricu najboljih po mom misljenju.
Wilt, Shaq, Kareem, Hakeem i Robinson su po mom misljenju top tier. 

Wilt je bio sila kakva se vise nikada nije videla a verovatno se nece ni videti. Jeste da je to bilo drugo vreme ali i on potice iz tog vremena. Nije dosao iz buducnosti. Imao je iste uslove kao i svi drugi kosarkasi. Kao sto i danas svi kosarkasi imaju iste uslove. Tako da, to sto je on radio je prosto neverovatno i mislim da je on najbolji.

A za redosled 2-4 ne mogu da se odlucim. 

Nisam puno snimaka Kareemovih odgledao ali iz onoga sto sam video i citao, horog je bio neodbranjiv. Sa koje god pozicije je hteo. 37000 poena dovoljno govori o kakvom se strelcu radilo.

Hakeem je, ja mislim, centar sa najboljom tehnikom i arsenalom poteza u kosarci. Uzivanje je gledati kako vrti igrace kao majmune oko sebe. Dve titule je doneo Roketsima i definitivno je medju najboljim centrima koji su ikada igrali u ligi.

A sta reci za Shaqa? Verovatno fizicki najjaci igrac u ligi. Nosio je ljude na ledjima. Secam se nemoci Netsa u finalu protiv njega. Vuci, tuci, skaci na ledja i opet nista. Naravno, pored te snage, umeo je on jos dosta stvari ispod kosa da uradi. Kada bih ja pravio fransizu i da su mi ponudjeni ovi centri u najboljim godinama, definitivno bih uzeo Shaqa.

I u Top5 mi je jos Admiral. Takva kombinacija snage, visine i brzine je neverovatna. Verovatno najbrzi covek u istoriji lige na mestu PF/C.


Mnogima je Rasel najbolji zbog onih silnih titula. Ali, on je vise bio za odbranu nego za napad. Plus sto su Seltiksi imali All Star ekipe kada su osvajali te titule. Nije mi u rangu sa gore navedenim igracima.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Tue Aug 20 2013, 15:17
Sto se ove slike tice, ne bih mogao puno da pricam o Mikanu pa sve do Kareema, jer nisam puno njihovih utakmica odgledao a nisam ni ziveo u njihovom vremenu ali naravno da su svi oni u samom vrhu kada se prica o najboljima. Ja licno sam najvise voleo Hakeema i Robinsona, i naravno Shaq-a iako ga nisam bas podnosio u ono vreme kada se lomio pod kosem sa Big Benom Very Happy  Inace ovoj listi dodao bih jos i Moses Malone-a jer verujem da zasluzuje da bude spomenut kao jedan od najboljih na ovoj poziciji. Wink
avatar
kudeka
Posts : 1
Location : Aleksinac
Golden State Warriors

Najbolji centar? - Page 5 Empty omg

Tue Oct 29 2013, 16:25
stefan23 wrote:Ali Griffin je mnogo brz i pokretan i ima solidan sut a i visok je 2.08 tako da mislim da on ne moze da igra centra. Mada ko zna.
OMG grifin centra da igra,,,,gde si ti video da je on brz jesi lud jel gledas ti utakmice uopste,,
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Tue Oct 29 2013, 16:30
jel si ti skontao da si odgovorio na post iz 2009. godine? Najbolji centar? - Page 5 536696734
Sponsored content

Najbolji centar? - Page 5 Empty Re: Najbolji centar?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum