NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plivanje

+15
Bradley
Jaz
LeBron
Montenegro
Stary Oskol
Mare
-the lood-
West
Strax
Zola
Ћира
Jumpman
dr Hofmann
Che
Kole
19 posters
Go down
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Mon Jul 29 2013, 19:48
Meilutyte oborila u polufinalu svetski rekord za 10 stotinki XD

Vollmer ostala bez zlata ipak nekim cudom,Sprenger uzeo 100 prsno finisom ispred Van der Burgha

Velja 13. u polufinalu na 200 slobodno,sutra ce ludacko finale da bude,ne kao u londonu i sangaju,ali svejedno Very Happy

i onda Shiwen Ye ostane bez medalje i svi zaneme
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Tue Jul 30 2013, 18:58
Kakav zavsetak Ledecky,kakav svetski rekord,6 sekundi brze od starog..svaka cast,tek 16 godina ima Respekt!
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Tue Jul 30 2013, 19:15
doping
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Mon Dec 02 2013, 20:49
ono cudo od deteta,Tom Daley koji je sa 14 godina osvajao svetske i olimpijske medalje u skokovima sa platforme,priznao da je gej
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Mon Apr 14 2014, 20:22
Felps se vraca iz penzije  Laughing  Laughing
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Mon Apr 14 2014, 22:46
Mora da ga je Harvi nagovorio kad je bio u Suitsu  Laughing
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Mon Apr 14 2014, 23:34
to je i meni bila prva asocijacija awesome
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Wed Aug 20 2014, 20:42
Stjepanovic jbt  Respekt!   Respekt!  Respekt!  Respekt!  Respekt!  Respekt!  Respekt!  Respekt!  Respekt!
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Sat Aug 01 2015, 14:12
Sutra pocinje plivacki program svetskog prvenstva u Kazanju (iako vec par dana traje kidanje u skokovima u vodu i vaterpolu)..u 8 i 30 pocinje program sto se kvalifikacija tice, oko 16 h pocinje polufinalni i finalni deo programa, i tako svaki dan.

Dan otvara sutra jedna od najizvesnijih disciplina buduci da na 100 delfin za zene, Dane Vollmer nema, Sarah Sjostrom je OGROMAN favorit za zlato i to prilicno lako zlato, Ottesen mozda ucini da trka u finalu bude zanimljivija ali cisto sumnjam

Posle toga ide 400 slobodno za muskarce i vec tad cemo moci da vidimo Velimira Stjepanovica u sestoj kvalifikacionoj grupi, ima dobro ulazno vreme,polufinale mora da bude,a sto se finala tice,ako bude na svom nivou,ni to ne bi trebalo da bude problem. Sa najboljim vremenom,dolazi momak iz Australije koji je do pre godinu dana bio junior i koji u bazenu izgleda zastrasujuce dobro,Mack Horton.., dok trece vreme isto drzi momak iz Australije,nesto stariji od Hortona, nesto i sporiji doduse- David Mckeon. Sasvim je moguce da tu vidimo 1-2 za Australiju,osim naravno ako se Yang Sun ne umesa.

Anja Crevar (2000. godiste) pliva potom u 200 mesovito za zene (daleko je ona od nekog ozbiljnog takmicenja jos uvek), ta disciplina se kao i vec par godina unazad svodi na klanje izmedju Hoszu i Shiwen Ye. Watanabe,Di Rado i O'Connor mogu da naprave problem neki (pogotovo O'Connor) ali mi sve deluje da ce njih dve odlucivati o zlatu)

Sledece ide 50 delfin za muskarce. Lendjer je u poslednjoj kvalifikacionoj grupi, tesko ce biti uci u polufinale zato sto se u zadnje 3 grupe nalazi 30 plivaca,a od njih 30,recimo da 23 mogu da se ukljuce u borbu za medalje. Govorkin najveci favorit,tu su jos i Manadou,Tsurkin,Cielo Filho naravno,Proud,Santos..tu ce da bude velikog klanja Very Happy

Potom 400 m za zene i Katarina Sasa Simonovic u drugoj kvalifikacionoj grupi,i to je jedna od disciplina koja se gleda ili zbog borbe za drugo mesto ili da bi se gledala definicija apsolutne dominacije jedne plivacice posto ne postoji teoretska sansa da Katie Ledecky ne uzme ubedljivo zlato. Devojka bez obzira koju duzinu pliva, posle 3-4 okreta vec obezbedjuje sebi zlato i nakon toga samo povecava prednost i..osvaja zlato sa 4-5 sekundi prednosti minimum kafa

Na 100m prsno za muskarce imamo novog svetskog rekordera ove godine, Adama Peatyja koji pliva u poslednjoj kvalifikacionoj grupi, Caba je u grupi pre toga, i Caba ima solidno vreme,ako bude na svom nivou mogao bi u polufinale uci,a posle toga sta bude..Tu je standardna ekipa vec godinama: Sprenger,Van der Burgh,Titenis,Silva,Feldwehr,Gyurta. I to obicno bude jedna od najneizvesnijih trka na svakom prvenstvu (iako je Peaty makar sekundu brzi od svih,ko zna)...

i nakon toga idu 4x100 slobodno stafete u obe konkurencije, sutra tek ce izaci ko pliva u kvalifikacijama ali mi imamo musku stafetu,bice gotovo nemoguce uci u finale ali nek se samo ne obrukaju i bice kul. Pretpostavljam da ce Stjepanovic i Lendjer plivati 2 izmene,za ostale 2 Don\'t know 



Uzivo iz Kazanja: Stevan Neskovic kafa
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Sat Aug 01 2015, 15:44
Keep it up Very Happy
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Sun Aug 02 2015, 11:51
Pa sta se tamo desilo XD

Velja ni blizu finala,Caba kao 16. u polufinalu,ali su  zato Gyurta i Sprenger ispali,cudo od deteta na 400 slobodno Mack Horton,van finala,treci najbrzi u toj disciplini McKeon-van finala,Australija poslala stafetu bez najboljeg plivaca McEvoya-van finala ( Delaney je u poslednjoj izmeni plivao skoro 50 sekundi iz leteceg starta fp ),Ameri poslali sasvim jaku stafetu,pobede zajedno sa nemcima u zadnjoj kvalifikacionoj grupi- van finala (Ervin i Biderman fp )


Rusi osvajaju zlato gotovo sigurno u muskoj stafeti, u zenskoj ce se lomiti izmedju SAD i Australije,obe reprezentacije su poslale kombinovane sastave i svejedno bili najbrzi,Holandija sa Kromowidjojo ce da pripreti nadam se Plivanje - Page 9 609485
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Sun Aug 02 2015, 16:55
Sjostrom u polufinalu na 100 delfin- svetski rekord...stodane
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Sun Aug 02 2015, 20:30
Peaty vs Van der Burgh ce biti dobar okrsaj sutra.
Sutra Velja ako se ne varam.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Sun Aug 02 2015, 22:30
Peatyjevo plivanje izgleda zastrasujuce lako scratch Cameron je zivotinja i sigurno ce ga vuci ka boljem rezultatu ali ne verujem da onog ludaka iko moze da zaustavi.

Velja sutra na 200 slobodno ( verovatno u top 5 trka prvenstva), Velja ima 4. vreme od svih prijavljenih plivaca ( s tim da su momci kao sto su Izotov i Le Clos van forme totalno,a mogu mnogo vise od toga sigurno), polufinale ne sme da izostane, a za finale i dalje nesto..videcemo

Sutra ce Katie Ledecky u jos jednu demonstraciju sile na 1500, ocekujem da na 300 metara ima 2 duzine tela prednosti,pa dalje lagano samo Plivanje - Page 9 609485 (ima prijavljeno vreme za 27 sekundi bolje od drugog najboljeg prijavljenog vremena) 



ali sutra ujutru se cekaju  100 prsno i Ruta Meilutyte i Yulia Efimova Very Happy
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Mon Aug 03 2015, 10:38
plivKanye Plivanje - Page 9 2714998444
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Mon Aug 03 2015, 10:53
Ledecky svetski rekord u kvalifikacijama na 1500 m slobodno. Very Happy 
Velja 11. vreme u kvalifikacijama, danas polufinale, nadajmo se finalu. Sun je strasan.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Mon Aug 03 2015, 10:58
Ledecky...da...apsolutna dominacija  Laughing
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Tue Aug 04 2015, 11:11
Caba u finalu, 6. vreme cini mi se. Van der Burg svetski rekord, vec 5. od pocetka prvenstva. Malo neocekivano. :-D 
Opet ce biti sutra verovatno duel Peaty vs Burg al mislim da ovaj put juznoafrikanac biti bolji.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Tue Aug 04 2015, 12:45
Pazi,i Peaty je bio veoma blizu (imajuci u vidu i njegov losiji start danas)

Njih dvojica su prava suprotnost..Van Der Burgh eksplodira na startu,na fizicku snagu izgura prvih 40 metara bolje nego iko na svetu, dok Peaty neverovatnom tehnikom,radom nogu, i fantasticnim ronjenjem pravi prednost.. Peaty pliva inace i 200 prsno,doduse je losiji tamo i to prilicno ali ce biti zanimljivo svejedno Very Happy
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Tue Aug 04 2015, 15:40
Pa da, zato kontam da ce biti jako tesno. :-D 
Danas i Effimova vs Ruta isto.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Tue Aug 04 2015, 16:53
Peaty jbt XD
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Tue Aug 04 2015, 17:20
Ledecky nije normalna XD
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Tue Aug 04 2015, 17:39
Pokidala. Ali ipak nije ispod 15:25, malo je falilo. Very Happy
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Wed Aug 05 2015, 16:42
Vladimir Morozov u epizodi : kako sebi pucati u noge i izgubiti sigurnu medalju

konju glupi,jaci si od svih u grupi,startuj normalno,tek je polufinale fp
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Wed Aug 05 2015, 17:09
inace,juce Dusko Korac prica: Ali treceplasirana sa proslog prvenstva Camille Muffat se vise ne takmici....odnosno,mozda se i takmici ali iz nekog razloga nije prijavljena nigde na ovom prvenstvu..

http://www.bbc.com/news/world-latin-america-31809231

pozdrav za izlapelog idiota  walldzomba

mada,i ovaj momak na eurosportu cini plivanje skoro pa negledljivim,omiljene su mi scene u kojoj je pred ciljem razlika izmedju dva plivaca oko 2 sekunde a on govori o neizvesnoj zavrsnici XD

i zajebao je i Djoleta Pejkovica u smislu navijanja za odredjene takmicare  Laughing

i da ne zaboravim: Ledecky  Respekt! Respekt! Respekt!
Sponsored content

Plivanje - Page 9 Empty Re: Plivanje

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum