NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Derrick Favors Empty Derrick Favors

Sat Jun 26 2010, 18:17
Od svih prvih 5 pickova, o njemu se ubedljivo najmanje pričalo... a sigurno zaslužuje veću pažnju... inače, 3. pick na draftu, koga su pokupili New Jersey Netsi... ima tek 18 godina, igra na poziciji krilnog centra... porede ga sa Alom Horfordom, a i jeste sličan tip igrača kao on... a lako može i da ga nadmaši, onda bi Netsi bili najsrećniji... Odličan je atleta, skočan, dobar defanzivac, mada, midrange i skok šut mu nije baš bajan, a kad bi to popravio, mogao bi da postane vrhunski NBA igrač... igrač sa kombinacijom fizičkih sposobnosti i tehnike i šuta? Impresivno zvuči, nešto kakav je KG danas igrač, ali, ipak mi više liči da će biti samo igrač sa fizičkim sposobnostima i defanzivom... bez prevelikog IQ-a...

Derrick Favors Derrick-favors-hd
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Derrick Favors Empty Re: Derrick Favors

Sat Jun 26 2010, 19:19
Mislim da je bolje sto nisu uzeli Johnsona Netsi. Nekako mi se cini Favors kao bolji izbor. Mislim da bi samo trebao malo misicne mase da doda kako bi bio cvrsci.. sve u svemu igrac sa nadamo se blistavom buducnosti, SAMO DA GA POVREDE ZAOBIDJU, jer mi se cini kao rovit.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Derrick Favors Empty Re: Derrick Favors

Wed Jan 04 2012, 09:56
Favors 5 blokadi Fan
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Derrick Favors Empty Re: Derrick Favors

Sun Oct 20 2013, 12:13
49 miliona za 4 sezone Shocked Shocked Shocked
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Derrick Favors Empty Re: Derrick Favors

Mon Dec 07 2015, 16:06
Covek je odigrao utakmicu karijere, a niko to nije ispratio. Malo se prica o njemu a on igra sve bolje i bolje. Tek ce da pokaze sta zna.
Sponsored content

Derrick Favors Empty Re: Derrick Favors

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum