NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naš najbolji trener!?

+10
pfc.tomcat
Montenegro
dr Hofmann
ljebac
Zola
SN10
Kole
Jumpman
wanta23
Strax
14 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Fri Apr 02 2010, 22:15
pesic je objasnio sa reprezentacijom. mozete da mu se sagnete. Bye
pfc.tomcat
pfc.tomcat
Posts : 1205
Age : 41
Location : Niš
Los Angeles Lakers

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Fri Apr 02 2010, 22:19
Koлеман994 wrote:Ja ne zivim u SCG, ti?
Ja sam rodjen u Jugoslaviji i ma šta mi pisalo u LK uvek cu se ponositi što sam rodjen kao Jugosloven! Naš najbolji trener!? - Page 2 81262

A Dule od svoje trece godine živi u Beogradu, tako da je veci Beogradjanin i od Djilasa! Smile
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Fri Apr 02 2010, 22:33
pfc.tomcat wrote:
Koлеман994 wrote:Ja ne zivim u SCG, ti?
Ja sam rodjen u Jugoslaviji i ma šta mi pisalo u LK uvek cu se ponositi što sam rodjen kao Jugosloven! Naš najbolji trener!? - Page 2 81262

A Dule od svoje trece godine živi u Beogradu, tako da je veci Beogradjanin i od Djilasa! Smile
Nemoj politiku.
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Fri Apr 02 2010, 22:39
Upalite RTS i slusajte ko je najbolji trener.
ljebac
ljebac
Posts : 2534
Age : 30
New Orleands Pelicans

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Sat Apr 03 2010, 00:04
Koлеман994 wrote:ljebac ja da sam na tvom mestu bih se bacio sa najblizeg mosta.Duda daleko iznad Vujosevica? Samoubistvo

naopako brate vujosevic i obradovic daleko ispred njega na to sam mislio..
pfc.tomcat
pfc.tomcat
Posts : 1205
Age : 41
Location : Niš
Los Angeles Lakers

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Sat Apr 03 2010, 12:49
Seljak wrote:pesic je objasnio sa reprezentacijom. mozete da mu se sagnete. Bye
Objasnio je vala... 2001. u Turskoj smo imali najjacu reprezentaciju (Turci malo nafurani kao domacini, Španci tek stupali na scenu, ostali svi truba) i bruka bi bila da nismo osvojili titulu, a 2002. je objasnio samo Radmanovicu put do tribina... Za to zlato su najzaslužniji Bodiroga i Divac, i Guroviceva one hit wonder partija!

Mnogo više vredi Željkovo zlato iz Atine 1998!

Ma na kraju krajeva, ne pevaju Grobari slucajno onu pesmicu: "Svetislave, Svetislave, dodji nam do klupe, da ti Dule, da ti Dule stavi ga u ...." Very Happy
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Sat Apr 03 2010, 15:03
koliko zavidan covek, pa to nije normalno.
ko sto bi ti rekao MJ23 "super, ajde sada idi radimo."
Flash
Flash
Posts : 3763
Age : 31
Location : Subotica
Miami Heat

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Sat Apr 03 2010, 15:57
ja ne mogu da verujem kako ovde ima glupih komentara Samoubistvo

jeste ljudi, u pravu ste, dule je najbolji trener ikada rodjen, pesic, obhradovic i duda nemaju pojma, pa oni samo imaju srece da stalno imaju dobre igrace

jebo vas dule :d:
paok4partizan
paok4partizan
Posts : 6
Age : 36
Location : Beograd
Washington Wizards

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Sat Apr 03 2010, 19:47
Seljak wrote:pesic je okupio zvezdu dva dana pre pocetka prvenstva i stigao do finala sa tom ekipom a u ostalim sezonama partizan nije ima konkurenciju nikakvu.
Realno, Partizan nikada nije ni imao konkurenciju, cak ni tada! Vec samo ponekad los dan.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Sat Apr 03 2010, 20:14
Tada ste imali 4 sadasnja reprezentativca.Jednostavno morate da priznate da od vasih 8 titula su osvojene mozda 4, 5 na vas kvalitet a ostatak na nekvalitet drugih.
paok4partizan
paok4partizan
Posts : 6
Age : 36
Location : Beograd
Washington Wizards

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Sat Apr 03 2010, 21:25
Pa opet se dolazi od toga da smo kvalitetniji. Tj. imali drugi kvalitet ili ne, mi smo uvek bili bolji.
Medjutim da se vratim na temu...

Mislim da je glupo porediti trenere, svako ima nesto svoje.
Recimo, Obradovic, Ivkovic, Pesic i Maljkovic su se dokazali u Evropi sa klubovima koje su vodili. Prva trojica su se dokazala i sa reprezentacijom.
Ali niko od njih nije uradio ono sto radi Dusko Vujosevic sa Partizanom. Godinama unazad iz niicega napravi nesto. Po tome je on najbolji trener u Srbiji i najbolji klupski trener kojeg smo ikada imali kada je u pitanju nase takmicenje, a sada i NLB. U Evropi pravi cuda mada vise to i ne moze da se nazove cudom. I to bez jakog budzeta, sa bukvalno anonimusima.
To sto nismo imali strpljenja kada je bio na celu reprezentacije 2003. to je nasa krivica, a ne njegova. Srecom tu je sada Ivkovic koji nas je vratio na pravi put.

Dakle, Obradovic je najbolji trener kojeg smo imali, zbog osvojenih Evropskih titula sa raznim timovima koje je vodio i zbog osvojenih medalja sa reprezentacijom. Ali je Dule najbolji trener koji radi kod nas, koji Partizan vec godinama uspesno vodi u Evropi i sa kojim osvaja titule svake sezone.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Sun Apr 04 2010, 00:20
To sto nismo imali strpljenja kada je bio na celu reprezentacije 2003. to je nasa krivica, a ne njegova

kakvog strpljenja ? ..zvati vulu avdalovica i djuru ostojica u tim je bilo ravno katastrofi......tu je bio jos i kosta perovic za kojeg tada je retko ko cuo...napravio je od reprezentacije : Polu-partizan......ja ne govorim da je los trener...cak...stavise....odlican je....sjajan.....ali nikako nas najbolji trener....nek ostane gde mu odgovara i nek i dalje pravi senzacije (mada to od sledece sezone vise i nece biti )
paok4partizan
paok4partizan
Posts : 6
Age : 36
Location : Beograd
Washington Wizards

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Sun Apr 04 2010, 00:55
Strpljenja da se ponovo stvori reprezentacija. Navikli smo na medalje i uspehe, a on je imao i ideju kako da nastavimo sa tim. Da li smo uradili nesto nakon toga? Ne! Selektori su se smenjivali, igraci vise nisu zeleli da igraju, Obradovic je opravdano skoro puko sa nervima nakon takmicenja pre par godina.
Opet kazem, hvala Bogu dosao je Duda i reprezentacija ce biti ok, jer je Dule stvorio igrace. A Duda ce sa njima napraviti puno ako Bog da.

I kad smo vec kod offtopica... Definisi mi ovo molim te.

SN13 wrote:(mada to od sledece sezone vise i nece biti )
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Sun Apr 04 2010, 00:59
Selektori su se smenjivali, igraci vise nisu zeleli da igraju

u ovome se slazemo Smile


Definisi mi ovo molim te.

mislio sam da se nakon ovakve sezone sledeci godine ne bi trebala toliko puta spominjati rec senzacija Smile
paok4partizan
paok4partizan
Posts : 6
Age : 36
Location : Beograd
Washington Wizards

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Sun Apr 04 2010, 01:10
Pa da... To si upravu.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Sun Apr 04 2010, 13:23
Dule isto radi sada u reprezentaciji Crne Gore, kali igrace za Partizan.Proslo leto kada je Vranes igrao 10 minuta u Partizanu, u reprezentaciji CG je igrao vise od Pekovica.Ja mu skidam kapu za sve uspehe sa Partizanom ali on nije za reprezentativnog trenera.Sigurno u TOP 5 najboljih trenera na ovim prostorima ali nikako broj 1.
pfc.tomcat
pfc.tomcat
Posts : 1205
Age : 41
Location : Niš
Los Angeles Lakers

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Mon Apr 05 2010, 12:08
SN13 wrote:kakvog strpljenja ? ..zvati vulu avdalovica i djuru ostojica u tim je bilo ravno katastrofi......tu je bio jos i kosta perovic za kojeg tada je retko ko cuo...napravio je od reprezentacije : Polu-partizan......ja ne govorim da je los trener...cak...stavise....odlican je....sjajan.....ali nikako nas najbolji trener....nek ostane gde mu odgovara i nek i dalje pravi senzacije (mada to od sledece sezone vise i nece biti )
Šta pricaš covece? Znaš li šta se desilo te 2003?

To je prvi put od '95 da je Bodiroga tražio odmor od reprezentacije, Tomaševic je bio povredjen, Rakocevic nije hteo da bude rezerva Vujanicu, a Stojakovic je došao nedovoljno spreman i na prvenstvu se povredio, a da ne pominjem neprekidne udare i pritiske od Covica, Vesica i kompanije da se u reprezentaciju pozovu neki od Zvezdinih i FMP-ovih košarkaških poluproizvoda! To šesto mesto je i dobro na kraju ispalo, a ubedjen sam da smo mogli makar do polufinala da se Stojakovic nije povredio! Basketball
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Mon Apr 05 2010, 15:17
Pricajte vi sta hocete ali te godine je krenuo ponor reprezentacije Razz
pfc.tomcat
pfc.tomcat
Posts : 1205
Age : 41
Location : Niš
Los Angeles Lakers

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Mon Apr 05 2010, 15:34
Koлеман994 wrote:Pricajte vi sta hocete ali te godine je krenuo ponor reprezentacije Razz
A je l' Dule kriv što Divac i igraci koji su bili SRCE REPREZENTACIJE zbog godina više nisu mogli da igraju i što su na scenu stupili neki novi kvazikošarkaši Jaric, Radmanovic, Stojakovic, koji preko leta foliraju sve i svašta samo da ne bi igrali?! Rolling Eyes
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Mon Apr 05 2010, 15:46
Zato su opasne face(do ovog EP) Teo, Krstic, Novica, i co. opasni igraci?Ma daj bilo je 8 kvalitetnijih timova i opet smo srebro uzeli.A Teo je bio prvi grejac klupe u Pireju a sada je ispred Papalukasa, i sve to zbog Dude.
pfc.tomcat
pfc.tomcat
Posts : 1205
Age : 41
Location : Niš
Los Angeles Lakers

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Mon Apr 05 2010, 16:12
Koлеман994 wrote:Zato su opasne face(do ovog EP) Teo, Krstic, Novica, i co. opasni igraci?Ma daj bilo je 8 kvalitetnijih timova i opet smo srebro uzeli.A Teo je bio prvi grejac klupe u Pireju a sada je ispred Papalukasa, i sve to zbog Dude.
Pa Duda je zaslužan, ali mu je kicmu reprezentacije servirao Dule! Ti momci koji su prošli kroz Partizan, su pored košarke naucili i neke druge stvari, a jedna od kljucnih je i zdrav odnos prema zemlji i reprezentaciji! To im je svima Dule usadio! Smile
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Mon Apr 05 2010, 16:14
Znaci Dule je uzeo srebro?Tako reci, Duda je samo covek za javnost.
wanta23
wanta23
Posts : 3105
Boston Celtics

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Mon Apr 05 2010, 22:54
pfc.tomat slazem se u potpunosti sa tvojim postom, Dule ne uci samo kako da igraju kosarku, Dule je od Partizana napravio jednu familiju, koja i kad im najgore ide se drze zajedno i prebrode, mnogo puta ove godine, Maccabi - sa -20 na +8 itd...
Flash
Flash
Posts : 3763
Age : 31
Location : Subotica
Miami Heat

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Tue Apr 06 2010, 12:55
vi niste svesni koliko ste precenili duleta kafa
paok4partizan
paok4partizan
Posts : 6
Age : 36
Location : Beograd
Washington Wizards

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Wed Apr 14 2010, 18:26
A po cemu to? Da li je ne zasluzeno dobio to priznanje, tj. precenjivanje?
Sponsored content

Naš najbolji trener!? - Page 2 Empty Re: Naš najbolji trener!?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum