Go down
Vuk91
Vuk91
Nemam omiljeni tim

Ponešto o košarci? - Page 4 Empty Re: Ponešto o košarci?

on Mon Nov 28 2011, 00:11
Moj profesor iz tjelesnog, sjećam se još u osnovnoj školi kad sam bio jednom gađao trice 16/17. Inače je bio visok 202 cm i bavio se košarkom 20 godina.
Zola
Zola
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

on Mon Nov 28 2011, 00:42
Moj profesor nije mogao sa trice da dobaci. Laughing
wlattkouzd
wlattkouzd
Dallas Mavericks

on Mon Nov 28 2011, 00:45
Moj se jedva na ziceru dobaci Ponešto o košarci? - Page 4 972191
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Mon Nov 28 2011, 10:11
Da vam ne pricam o mojoj profesorki. Samo cu je citirati.

Profesorka Dobrila wrote:A je l' cemo da igramo kosarku 4+1 ili 5+1?
SN10
SN10
Phoenix Suns

on Mon Nov 28 2011, 17:53
mene je sralo sad na utakmici i to dosta..na kraju sam se izdrkavao sa sutiranjem za 3 (tacnije..svi smo) pa sam imao 1/7...ali zato 7/8 za 2 i 4/4 FT
Insanity
Insanity
Nemam omiljeni tim

on Mon Nov 28 2011, 18:11
za vikend protiv Takova izgubili 9 razlike za oko dvadesetak minuta 7 poena (1-2 za 2, 0-1 za 3 i 5-6 za 1), 5 asistencija, 4 skoka, 4 ukradene i 4 izgubljene lopte i pet licnih. Inace imali smo 3 tehnicke i 6 namernih faulova.
Sky
Sky
San Antonio Spurs

on Mon Nov 28 2011, 19:33
ja sam ovo ljeto 14 puta zaredom zabio iza koša. nije baš nešto posebno al ajde Smile
Kole
Kole
Miami Heat

on Mon Nov 28 2011, 19:37
Podseti me Insanity sa ovim tehnickim. Desila se komicna situacija na utakmici nasih kadeta:
Ortak rekao drugom-Picka mu materina igraj tu odbranu! I sudija mu da tehnicku Laughing
Uce ljudi decu lepom ponasanju.
Inace, moram da primetim katastrofalno ponasanje dobrog dela sudija. Lik koji nam je sudio mec protiv Ceraka za vikend je 'ladno rekao igracu Ceraka sledece:
''Uvuci taj dres.''(ovaj nije primetio da se njemu obraca jer je bila velika borba pa aut)
''Uvuci taj dres brze da ti ga ja ne bi uvukao''(ovaj drugi deo recenice kao picketina sebi u bradu)
Covek se siri kao nenormalan. Nesto mu kazes on odmah tehnicku a bukvalno te isprovocira na nekakvu reakciju.
To je bilo pred mojim ocima a isti taj sudija se umalo nije pobio sa nasim kapitenom omladinaca pretprosli vikend. Zaista sam sokiran takvim ponasanjem.
Sa druge strane ima i sudija koji ti lepo objasne situaciju i lepo mozes da popricas sa njim u prekidu. Cak se nekad i publici objasne, sto bi im ja preporucio da preskoce.
wlattkouzd
wlattkouzd
Dallas Mavericks

on Mon Nov 28 2011, 19:43
Eeh da, sad sam se sitio. Tj sky me sitio. Na tjelsenom sam pogodio tako da sam bacio loptu u zid iza koša. Zabio sam 2 puta u 3-4 pokušaja s centra bez skoka, pogodio sam iz samog kuta dvorane par puta i pogodio sam okrenut leđima obruču iza koša par puta Smile

@kole
Meni su svaki treneri imali psovku na svaku imenicu. Ništa čudono. To je dio našeg jezika Very Happy
SN10
SN10
Phoenix Suns

on Mon Nov 28 2011, 19:48
ja i apic,mvp nas smo glavni kada treba da se raspravlja sa sudijama..nema veze dal smo na klupi,na terenu,na tribinama x)...u ovoj zadnjoj kad su mi dosudili petu licnu smo obojica prisli sudiji koji ju je dosudio i poceli da se raspravljamo...covek nas je samo molio : sklonite se,ne zelim da se raspravljam,molim vas...dobio je apic tehnicku na kraju naravno
Jumpman
Jumpman
Miami Heat

on Mon Nov 28 2011, 20:40
moj trener je tukao sudiju jer nas je pokrao kafa
sile legenda najveca
Strax
Strax
Sacramento Kings

on Mon Nov 28 2011, 20:42
Meni je sudija x puta pretio tehničkom zbog... simuliranja Ponešto o košarci? - Page 4 449725
Sky
Sky
San Antonio Spurs

on Mon Nov 28 2011, 20:52
ja sam skoro sudiju jednom opsovao na utakmici. bio je zadnji napad, 57-56 za nas. njihov najbolji igrač uhvatio sprint i prešao trojicu. ja sam bio ispod koša i uglavnom on je skočio, i ja sam stao u onaj stav da padnem na pod da bude faul u napadu, i još me lupio koljenom u prsa, i ja pao na pod sav sretan, dižem ruke i veselim se, kad ono faul na njemu :S to je bio meni 4. faul, on je zabio oba bacanja i 2 sekunde do kraja ovaj iz mog kluba šutnuo, fulao i ja sam ulovio loptu ispod koša, kad sudija opet zove kaže da sam napravio faul, 5. i izgubili utakmicu s jednom razlikom. da znate kako sam popizdio nakon utakmice.
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Mon Nov 28 2011, 22:23
Seljak wrote:moj trener je tukao sudiju jer nas je pokrao kafa
sile legenda najveca

Laughing Laughing Laughing

A je l' to ono kada ga je Goza isto navukao par puta? Laughing
Jumpman
Jumpman
Miami Heat

on Mon Nov 28 2011, 22:28
jeste XD prvo je sile krenuo da juri sudiju po sali pa je goza potrcao i zabo ga u ledja jednom a sile trci iza njega i dere se "gozo nemoj ti ja cu" Laughing i onda ga je sile stigao jer je sudija debeli vo. jedna od najjacih scena u mom zivotu.
Strax
Strax
Sacramento Kings

on Mon Nov 28 2011, 22:32
I moj trener je overio sudiju Ponešto o košarci? - Page 4 609485 A bome i jedan od roditelja Very Happy
Vuk91
Vuk91
Nemam omiljeni tim

on Tue Nov 29 2011, 00:24
Kad sam bio na utakmici od prijatelja, njihov ludi trener i ujedno najluđa osoba koju sam ikada vidio je popizdio , skinuo cipelu i došao sucu iza leđa i udario ga po glavi Laughing .

A još prije toga je jedan roditelj psovao sve živo i neživo sucima Laughing .
igor96
Chicago Bulls

on Fri Dec 02 2011, 10:55
pradio sam do sada pomalo nba, ali od ove sezone zelim stvarno da pocnem da pratim pa me zanima kako se kako se odredjuje koja ekipa sa kojom igra, da li to ima neke veze sa divizijama i konferencijama...Smile
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Fri Dec 02 2011, 12:05
Ima veze sa divizijama i konferencijama. Imas dve konferencije, zapadnu i istocnu. I po tri divizije u svakoj konferenciji. Na Zapadu imas Pacifik(u njoj igraju Lejkersi, Klipersi, Sakramento, Golden Stejt i Finiks), Jugozapad(San Antonio, Dalas, Hjuston, Nju Orleans i Memfis) i Severozapad(Juta, Oklahoma, Minesota, Portland, Denver). Na Istoku imas Atlantik(Boston, Nju Jork, Bruklin(ex Nju Dzersi), Filadelfija i Toronto), Central(Cikago, Indijana, Milvoki, Klivlend i Detroit) i Jugoistok(Majami, Orlando, Sarlot, Atlanta i Vasington).
Svaka ekipa ce sa timovima iz svoje konferencije odigrati 48 utakmica, po 4 utakmice sa 6 timova i po 3 utakmice sa 8 timova. I svaka ekipa ce sa timovima iz suprotne konferencije odigrati po 18 utakmica, sa 3 tima ce igrati 2 puta i sa 12 timova po jednom. Konacan raspored utakmica se, mislim, jos pravi. Sezona pocinje 25. decembra kada se igraju utakmice: Boston-Nju Jork(18h po nasem vremenu), Majami-Dalas(20:30) i Cikago-Lejkersi(23:00).

Bice na ovom forumu obavestenja o svemu, pa ti prati... Smile
igor96
Chicago Bulls

on Fri Dec 02 2011, 12:54
Nemanja Granger wrote:Ima veze sa divizijama i konferencijama. Imas dve konferencije, zapadnu i istocnu. I po tri divizije u svakoj konferenciji. Na Zapadu imas Pacifik(u njoj igraju Lejkersi, Klipersi, Sakramento, Golden Stejt i Finiks), Jugozapad(San Antonio, Dalas, Hjuston, Nju Orleans i Memfis) i Severozapad(Juta, Oklahoma, Minesota, Portland, Denver). Na Istoku imas Atlantik(Boston, Nju Jork, Bruklin(ex Nju Dzersi), Filadelfija i Toronto), Central(Cikago, Indijana, Milvoki, Klivlend i Detroit) i Jugoistok(Majami, Orlando, Sarlot, Atlanta i Vasington).
Svaka ekipa ce sa timovima iz svoje konferencije odigrati 48 utakmica, po 4 utakmice sa 6 timova i po 3 utakmice sa 8 timova. I svaka ekipa ce sa timovima iz suprotne konferencije odigrati po 18 utakmica, sa 3 tima ce igrati 2 puta i sa 12 timova po jednom. Konacan raspored utakmica se, mislim, jos pravi. Sezona pocinje 25. decembra kada se igraju utakmice: Boston-Nju Jork(18h po nasem vremenu), Majami-Dalas(20:30) i Cikago-Lejkersi(23:00).

Bice na ovom forumu obavestenja o svemu, pa ti prati... Smile
hvala
SN10
SN10
Phoenix Suns

on Sat Dec 03 2011, 21:09
10-0..pobedjena nova pazova,ja nisam putovao...slabije trenirao nesto u poslednjih par dana pa sam ostao kuci Smile ..apela opet izdominirao
Corleone
Corleone
Dallas Mavericks
http://www.nba-serbia.net/

on Sat Dec 03 2011, 22:00
Uskoro počinje kvalitetna liga... ne mogu da dočekam više! walldzomba
Kole
Kole
Miami Heat

on Sun Dec 11 2011, 02:23
Danas sam prisustvovao mecu omladinaca pri kojem jedan tim izvodi osmicu bacanja za redom. Nepostojeci faul, tehnicka igracku, iskljucujuca igracu i tehnicka treneru. Utakmica je bila show.
dr Hofmann
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sun Dec 11 2011, 02:36
Igore,koju ligu vi zapravo igrate?
Kole
Kole
Miami Heat

on Sun Dec 11 2011, 02:40
Prvu srpsku sever
Sponsored content

Back to top